Strona 1 z 1

marketing internetowy

: 28 paź 2021, 12:56
autor: gość
A według was jaka reklama biura księgowego będzie najlepsza? Bo mnie się wydaje, że chyba tutaj świetnie się sprawdzą wszelkie działania w internecie. Czyli przykładowo warto otworzyć sobie stronę oraz dobrze ją wypozycjonować. Można byłoby również postawić na promocję na stronach społecznościowych etc.

Re: marketing internetowy

: 28 paź 2021, 20:13
autor: papierówka
Dziś to obowiązek w każdej firmie, bo konkurencja coraz liczniejsza i sama dobra cena to za mało. Tu wspiera mnie agencja https://bernet.pl/ która w marketingu internetowym specjalizuje się od lat. Nie dość, że znacząco zwiększają widoczność marki w sieci, to jeszcze poprawiają odpowiednimi technikami sam wizerunek marki, by klienci mieli większe zaufanie do samej oferty.

Re: marketing internetowy

: 06 lis 2021, 7:12
autor: Kazach
Faktycznie widać to doskonale jak marketing internetowy na dzień dzisiejszy fajnie się rozwija i myślę, że właśnie w tym kierunku ustalania reklam powinno się iść. Ja od całkiem niedawna zacząłem się tymi zagadnieniami interesować i muszę przyznać, że zastanawia mnie potencjał virali w działaniach marketingu internetowego. Nawet czytałem o tym na stronie https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/c ... -potencjal i muszę przyznać, że materiał jest warty aby się z nim zapoznać.

Re: marketing internetowy

: 10 sty 2022, 14:22
autor: fiołek
Jakby nie patrzeć marketing internetowy jest jedną z ważniejszych rzeczy obecnie w każdej firmie. Teraz w dobie internetu nasza obecność jest tam wręcz obowiązkowa. Każda firma musi zadbać o swoją widoczność w tym miejscu. Jednak łatwo się przekonać, że prowadzenie reklamy internetowej wcale prostym zadaniem nie jest. Wymaga wiedzy żeby działania były przemyślane. Tutaj https://piotrpolok.pl/marketing-interne ... nwestowac/ przeczytać można dlaczego warto zainwestować w taki właśnie marketing.