Strona 1 z 1

reklama dla firmy

: 25 cze 2021, 10:28
autor: gość
Hej wszystkim, ja prowadzę własną firmę i trzeba się wyróżniać na tle innych w Internecie i social mediach. Obecnie, konkurencja na rynku jest ogromna, dlatego jestem w trakcie poszukiwań Agencja Interaktywna na terenie Krakowa. Możecie mi z tym pomóc? Będę wdzięczna za pomoc ;)

alerzina cena

Re: reklama dla firmy

: 25 cze 2021, 22:00
autor: papierówka
Od reklamy to mam wsparcie agencji http://divero.com.pl/ . Ci doskonale znają się na tym temacie, działając w marketingu internetowym już wystarczająco długi okres. Poznali firmę, oczekiwania, konkurencję i pod to dopasowali kolejne etapy kampanii promocyjnej. W ten sposób zdecydowanie więcej osób trafia na moją markę.

https://mirapolnext.pl/telefon-htc-desire-620-lte-bialo-szary-p-7538.html

Re: reklama dla firmy

: 29 cze 2021, 23:29
autor: boku
Rzeczywiście konkurencja jest duża, dlatego trzeba znaleźć sposób aby się wyróżnić. Na pewno warto działać w internecie, gdyż tutaj znaleźć można bardzo duże grono potencjalnych klientów. Co do kwestii dostępnych narzędzi marketingowych i ich dopasowaniu do realizacji zamierzonych celów to odsyłam na https://adrenalinemd.pl/ . Na tym blogu można znaleźć wiele przydatnych informacji

https://mirapolnext.pl/wiertarko-wkretarka-metabo-bs-18-p-20062.html

Re: reklama dla firmy

: 30 sie 2021, 11:25
autor: okulka
Prowadzę niewielkie gospodarstwo i tutaj reklama wcale nie jest taka łatwa. Wcześniej próbowałam sama tutaj działać, ale jak się z czasem okazało to nie nie miałam odpowiednich narzędzi no i wiedzy żeby trafić do tych klientów na których mi najbardziej zależało. Dlatego po długich poszukiwaniach zdecydowałam się zgłosić do agencji https://marketingrolniczy.pl/ która to doskonale ogarnia działalności rolnicze.

glukozamina i kwas hialuronowy

Re: reklama dla firmy

: 04 lis 2021, 22:08
autor: Kaśka2
okulka pisze:
30 sie 2021, 11:25
Prowadzę niewielkie gospodarstwo i tutaj reklama wcale nie jest taka łatwa. Wcześniej próbowałam sama tutaj działać, ale jak się z czasem okazało to nie nie miałam odpowiednich narzędzi no i wiedzy żeby trafić do tych klientów na których mi najbardziej zależało. Dlatego po długich poszukiwaniach zdecydowałam się zgłosić do agencji marketingrolniczy.pl/ która to doskonale ogarnia działalności rolnicze.
Dobry efekt jesteś w stanie osiągnąć już samym facebookiem np. https://www.facebook.com/dudekjablkogru ... ietruszka/. Zobacz w jaki sposób Gospodarstwo Dudek relacjonuje swoje prace.