reklama dla firmy

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, hasło możesz zakupić tutaj: sklep.krajowy.biz.

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: reklama dla firmy

Re: reklama dla firmy

autor: Kaśka2 » 04 lis 2021, 22:08

okulka pisze:
30 sie 2021, 11:25
Prowadzę niewielkie gospodarstwo i tutaj reklama wcale nie jest taka łatwa. Wcześniej próbowałam sama tutaj działać, ale jak się z czasem okazało to nie nie miałam odpowiednich narzędzi no i wiedzy żeby trafić do tych klientów na których mi najbardziej zależało. Dlatego po długich poszukiwaniach zdecydowałam się zgłosić do agencji marketingrolniczy.pl/ która to doskonale ogarnia działalności rolnicze.
Dobry efekt jesteś w stanie osiągnąć już samym facebookiem np. https://www.facebook.com/dudekjablkogru ... ietruszka/. Zobacz w jaki sposób Gospodarstwo Dudek relacjonuje swoje prace.

Re: reklama dla firmy

autor: okulka » 30 sie 2021, 11:25

Prowadzę niewielkie gospodarstwo i tutaj reklama wcale nie jest taka łatwa. Wcześniej próbowałam sama tutaj działać, ale jak się z czasem okazało to nie nie miałam odpowiednich narzędzi no i wiedzy żeby trafić do tych klientów na których mi najbardziej zależało. Dlatego po długich poszukiwaniach zdecydowałam się zgłosić do agencji https://marketingrolniczy.pl/ która to doskonale ogarnia działalności rolnicze.

Re: reklama dla firmy

autor: boku » 29 cze 2021, 23:29

Rzeczywiście konkurencja jest duża, dlatego trzeba znaleźć sposób aby się wyróżnić. Na pewno warto działać w internecie, gdyż tutaj znaleźć można bardzo duże grono potencjalnych klientów. Co do kwestii dostępnych narzędzi marketingowych i ich dopasowaniu do realizacji zamierzonych celów to odsyłam na https://adrenalinemd.pl/ . Na tym blogu można znaleźć wiele przydatnych informacji

Re: reklama dla firmy

autor: papierówka » 25 cze 2021, 22:00

Od reklamy to mam wsparcie agencji http://divero.com.pl/ . Ci doskonale znają się na tym temacie, działając w marketingu internetowym już wystarczająco długi okres. Poznali firmę, oczekiwania, konkurencję i pod to dopasowali kolejne etapy kampanii promocyjnej. W ten sposób zdecydowanie więcej osób trafia na moją markę.

reklama dla firmy

autor: gość » 25 cze 2021, 10:28

Hej wszystkim, ja prowadzę własną firmę i trzeba się wyróżniać na tle innych w Internecie i social mediach. Obecnie, konkurencja na rynku jest ogromna, dlatego jestem w trakcie poszukiwań Agencja Interaktywna na terenie Krakowa. Możecie mi z tym pomóc? Będę wdzięczna za pomoc ;)

Na górę