reklama dla firmy

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, hasło możesz zakupić tutaj: sklep.krajowy.biz.

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: reklama dla firmy

Re: reklama dla firmy

autor: malysklepik » 28 paź 2021, 15:12

Polecam stand reklamowy https://www.dmdisplay.pl/standy-postaci-plaski/ w takim wykonaniu, będzie bardzo trwały. To płaska postać, wykonana na grubej i wytrzymałej tekturze, ustawiona w dobrym miejscu świetnie spełni swoją role. To reklama która zostaje w pamięci i jest dobrze i często kojarzona z danym miejscem czy produktem.

Re: reklama dla firmy

autor: papierówka » 18 paź 2021, 14:54

W temacie reklamy dla własnej firmy, to ja zleciłam to ludziom od http://ebi-marketing.pl/ . Siedzą w tym już lata, mają odpowiednie doświadczenie. Poznali markę, produkty i już wiedzieli jak poprzez marketing internetowy dotrzeć do odpowiednich odbiorców, zwiększając zaciekawienie ofertą.

reklama dla firmy

autor: gość » 18 paź 2021, 13:20

Oczywiście że sama reklama jest dobra na wszystko i aj również jestem zdania, że jest to po prostu potrzebne każdej firmie. Odkąd współpracuję z agencją influencerską https://tearsofjoy.pl/ to widzę jak moja firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Właśnie dlatego chociażby warto jest postawić na działania marketingowe.

Na górę