Zdjęcia biznesowe

Szukasz rady, podpowiedzi? Odpowiadamy na pytania, pomagamy.
Awatar użytkownika
krysia82
Posty: 96
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:43

Zdjęcia biznesowe

Post autor: krysia82 »

Kogo możecie polecić do zrobienia zdjęć biznesowych, żeby nasz zespół mógł prezentować się fachowo? Ja myślałam nad współpracą z https://sibuistudio.pl/. Mają w ofercie wiele usług, więc chyba mają wzięcie. Ale wolę was zapytać o opinie. Korzystaliście kiedyś z ich usług? Jesteście zadowoleni?

Awatar użytkownika
Niko Bellic
Posty: 114
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:55

Re: Zdjęcia biznesowe

Post autor: Niko Bellic »

Jakbyście natomiast potrzebowali ramek na takie zdjęcia czy też albumów to polecam zajrzeć na https://www.fotosklep55.pl/ - jest tam wszystko czego potrzeba.

https://nzozrevita.pl/blog/reumatoidalne-zapalenie-stawow-rzs-przyczyny-objawy-leczenie-profilaktyka

Awatar użytkownika
sliwkatokitka
Posty: 145
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:32

Re: Zdjęcia biznesowe

Post autor: sliwkatokitka »

Bardzo dobre Studio fotograficzne Kraków mieści się na ulicy Studenckiej. Ceny przystosowane do budżetu studentów, więc raczej każdy będzie mógł sobie pozwolić na wydruk u nich zdjęć.

kosz na smieci do segregacji odpadow 3x15 45l merida p 2201

diruś

Re: Zdjęcia biznesowe

Post autor: diruś »

Ja to Wam powiem, że za bardzo się na tym wszystkim nie znam, ale wydaje mi się, że nie ma to jak dobre zdjęcia do dokumentów http://expressfotka.pl/ . Ja muszę zamówić, bo jestem w przede dniu wymiany dowodów osobistych i prawdę mówiąc, nie jestem w stanie zdecydować się na to, gdzie je wyrobić. Express Fotka dobrze wygląda. Co mówicie?

lga malta

jakuś

Re: Zdjęcia biznesowe

Post autor: jakuś »

Aj tam, tym bym się nie martwiła, bo to zawsze ktoś wykona, ale z kolei problem jest, jeśli chodzi o zdjęcia ślubne. No, bo kto wie, czy ten fotografia ślubna Gliwice może teraz pracować? Jak to w ogóle jest z tą branża w czasie kryzysu? Nie macie może ogólnych informacji? Mi zależy na tym, żeby jednak wszystko pasowało jak trzeba.

ODPOWIEDZ