Wymiana okien czy naprawa

Szukasz rady, podpowiedzi? Odpowiadamy na pytania, pomagamy.
Awatar użytkownika
Marcysia
Posty: 173
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:23

Wymiana okien czy naprawa

Post autor: Marcysia »

Witam! od jakiegoś czasu mam problem z moimi oknami - a były wstawiane jakieś półtora roku temu . Sądzę że się rozszczelniły ponieważ zimą bardzo ucieka ciepło z pomieszczenia. Nie chcę jednak kupować nowych okien skoro te nie są takie stare i zużyte.. Mieszkam w Warszawie więc może zdecydować się na takie usługi jak naprawa okien na Ursynowie ? zależy mi na profesjonalnej naprawie .

Awatar użytkownika
Niko Bellic
Posty: 114
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:55

Re: Wymiana okien czy naprawa

Post autor: Niko Bellic »

Jeśli okna są już stare to warto pomyśleć nad ich wymianą na nowe. W Lublinie jest bardzo dobra firma - http://www.atoslublin.pl/, która ma w swojej ofercie szeroki wybór okien świetnej jakości. Warto się z nimi skontaktować, bo na pewno będą w stanie odpowiednio doradzić.

Wiwuś

Re: Wymiana okien czy naprawa

Post autor: Wiwuś »

Wszystko zależy od tego w jakim tak na prawdę stanie okna są. Ale wydaje mi się, że dużo szybciej i lepiej uczyni nas zakup nowych okien. Bo na przykład we firmie Drutex S.A. znajdziemy bardzo dobrej jakości i trwałe okna z PCV drewna czy też aluminium. Do tego mają okna o nowoczesnym designie i energooszczędne. Dlatego też ja już wybrałam okna z tej firmy.

oświetlenie ścian

Awatar użytkownika
spamer
Posty: 201
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:40

Re: Wymiana okien czy naprawa

Post autor: spamer »

Wiele jeszcze zależy w jakiej kondycji są nasze okna i jak dla mnie dość ważną kwestią jest to, aby mieć na oknach ładne rolety. Całkiem niedawno natrafiłem na bardzo fajny artykuł https://familyrollo.pl/blog/roleta-w-ka ... owe-wybrac z którego właśnie dowiedziałem się jaka obudowa dla rolet będzie najlepszym wyborem.

ODPOWIEDZ