skup nieruchomości - ktoś coś

Szukasz rady, podpowiedzi? Odpowiadamy na pytania, pomagamy.
Ambroży Moss

skup nieruchomości - ktoś coś

Post autor: Ambroży Moss »

Dzień dobry. Obiektem moich poszukiwań jest koniecznie dobry, niekoniecznie tani skup nieruchomości Gdańsk. Jestem szczególnie zainteresowany możliwością uzyskania gotówki, najlepiej od ręki oraz formalnością ograniczoną do absolutnego minimum. Dajcie znać jak tam

Domański Piotr

Re: skup nieruchomości - ktoś coś

Post autor: Domański Piotr »

Skup nieruchomości? To jakaś sytuacja gdy marketing deweloperów nie zadziałał właściwie? Bo właściwie ciężko mi się zorientować do kogo adresowana jest ta oferta. Zawsze wydawało mi się że niema problemu z sprzedażą nieruchomości wyłącznie problem jest z kupnem. a tu proszę

https://victoriavynn.com/salony-partnerskie-2/

kazimierz33332ą

Re: skup nieruchomości - ktoś coś

Post autor: kazimierz33332ą »

Teraz warto kupować bardzo dobre nieruchomości. Takie jest moje zdanie i ja tego zdania na pewno nie zmienię. Dodatkowo o tym wątku powiem mojemu znajomemu.
____________________________________________________________
https://www.tarnowskiegory.info/kontakt

Krzyś

Re: skup nieruchomości - ktoś coś

Post autor: Krzyś »

Oczywiście, że tak i ja również już nie raz miałem okazję z takimi firmami współpracować. Jeśli chodzi o wybór najlepszej to polecam każdemu http://szybkatransakcja.pl/ gdzie można mieć wręcz pewność, iż skupią oni od nas nasze mieszkanie, dom czy inny lokal.

Miśko

Re: skup nieruchomości - ktoś coś

Post autor: Miśko »

Ja na pewno mogę od razu każdemu polecić firmę https://transakcja24h.pl/ gdyż właśnie z nimi w tym zakresie miałem okazję już współpracować. Najbardziej zadowolony jestem z faktu, że skupili oni moje mieszkanie i zapłacili gotówką. Oczywiście cała transakcja sprowadziła się do czekania kilku dni.

Bożyciel

Re: skup nieruchomości - ktoś coś

Post autor: Bożyciel »

Tak naprawdę jest to na pewno bardzo fajne rozwiązanie i osoby które chcą na szybko sprzedać swoją nieruchomość korzystają z takich usług. Ja także poprzez biuro nieruchomości https://bnonline.pl/ bez najmniejszego problemu zbyłem moje mieszkanie i to za gotówkę.

Wąski

Re: skup nieruchomości - ktoś coś

Post autor: Wąski »

Ja raczej patrzę w przeciwnym kierunku i jestem zdania, że kupno mieszkania jest czymś niezwykle ważnym. Jeśli chodzi o mój wybór to na ten moment szukam fajnego mieszkania w Łodzi. Samo przejrzenie deweloperów na stronie https://wybierzdewelopera.pl/deweloperzy/lodz/ również dało mi już jakiś lepszy obraz i chyba wiem na jaką inwestycję się zdecydować.

żonaJa

Re: skup nieruchomości - ktoś coś

Post autor: żonaJa »

Ja też jestem za kupnem mieszkania. Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawą ofertę biura nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro z długoletnim doświadczeniem. Na rynku od 2007 roku. Mają mieszkania na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. To biuro dba o swoich klientów i z myślą o nich przygotowali pakiet dodatkowych usłyg w którym znajdują się ubepieczenia i kredyty. A wszystkie przeprowadzane transakcje przez biuro są ubezpieczone.

ODPOWIEDZ