Samochód zastępczy z OC sprawcy

Szukasz rady, podpowiedzi? Odpowiadamy na pytania, pomagamy.
Awatar użytkownika
Erna
Posty: 147
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Post autor: Erna »

Hejka! Znacie się może na samochodach zastępczych? Dokładniej chodzi mi o to, że mój samochód został uszkodzony nie z mojej winy i wydaje mi się, że mogę ubiegać się o samochód zastępczy. Czy to prawda? Przeczytałem coś takiego na tej stronie https://www.motofakty.pl/artykul/samoch ... uwage.html . Potwierdzicie rzetelność tych informacji? Z góry dzięki.
Kto potrzebuje pomocy, zawsze jej przedtem potrzebował, cały, cały czas, a jedynie sobie tego nie uświadamiał.

koleżanka

Re: Samochód zastępczy z OC sprawcy

Post autor: koleżanka »

Jeśli nie jesteś winna kolizji to jak najbardziej możesz ubiegać się o pojazd zastępczy z OC sprawcy. Sama znalazłam się w podobnej sytuacji na początku roku. Moje auto było reperowane w ASO Dyszkiewicz i tam na miejscu otrzymałam propozycję wynajęcia samochodu zastępczego na czas naprawy. Polecam zajrzeć na stronkę http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/ , skąd dowiesz się o zakresie usług tej firmy jak i o tym co Ci przysługuje jeżeli byłaś uczestnikiem stłuczki ale nie Ty do niej doprowadziłaś.

Awatar użytkownika
dziubek
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:29

Re: Samochód zastępczy z OC sprawcy

Post autor: dziubek »

W załatwieniu wszystkich formalności związanych z autem zastępczym z pewnością pomoże Tobie pomoc drogowa. Poczytaj więcej o tym, na czym polegają auta zastępcze 24h Wrocław i okolice Hol-Max: https://pomocdrogowa.i-wroclaw.pl/auta-zastepcze/ . Ta firma z pewnością wszystko Ci wytłumaczy.

ODPOWIEDZ