sala szkoleniowa do wynajęcia

Szukasz rady, podpowiedzi? Odpowiadamy na pytania, pomagamy.
tłoczek

sala szkoleniowa do wynajęcia

Post autor: tłoczek »

Jestem na etapie szukania sali szkoleniowej (Warszawy lub okolice).
Mamy przeprowadzić szkolenia z native speakerem dla naszego zespołu handlowców. Wygodniej byłoby w wynajętym miejscu, bo też nasza firma nie ma takiego zaplecza, żeby wygodnie pomieścić wszystkim na raz... Polecicie jakieś miejsca? Czekam na wycenę od ośrodka Creative Edge. Chętnie też przejrzę namiary od Was.

artykuły bhp zielona góra

ręcznik

Re: sala szkoleniowa do wynajęcia

Post autor: ręcznik »

My własnie jak robilismy szkolenie to skorzystalismy z Creative Edge. Miejsce godne polecenia, mają pełne zaplecze do szkolenia dla 50 osób - ekrany, rzutniki multimedialne, TV itp. Do tego wszystko klimatyzowane, z mozliwością zamówienia cateringu. Więc dla mnie jak najbardziej godne polecenia miejsce.

Kaśka1

Re: sala szkoleniowa do wynajęcia

Post autor: Kaśka1 »

Jeśli jesteście z Małopolski to na pewno Hotel Łysoń sprawdzi się idealnie. Na stronie https://www.parkhotellyson.pl/hotel-na- ... e-w-gorach możecie poznać ofert bardzo dobrze wyposażonego obiektu. Dysponuje on 5 nowoczesnymi, klimatyzowanymi i eleganckimi salami konferencyjnymi. Największa z sal konferencyjnych w hotelu może pomieścić aż 460 osób. Oprócz tego możecie liczyć na komfortowe miejsca noclegowe i restaurację serwujące pyszne dania.

ODPOWIEDZ