pogrzeb bliskiej osoby

Szukasz rady, podpowiedzi? Odpowiadamy na pytania, pomagamy.
Jacuś

pogrzeb bliskiej osoby

Post autor: Jacuś »

Jak zorganizować pogrzeb bliskiej osoby? Lepiej samemu czy z firmą? Pytam bo w życiu różnie bywa, a potem człowiek głupieje. Ostatnio widziałam ciekawą ofertę na http://www.styks.com.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Człowiek w takich sytuacjach nie ma głowy.

josera lamb

żonatyja

Re: pogrzeb bliskiej osoby

Post autor: żonatyja »

Oczywiście gdy odchodzi bliska nam osoba to tracimy głowę. Dlatego moja rodzina korzystała z pomocy zakładu pogrzebowego tu https://www.elizjum-warszawa.pl/ Pomagali we wszystkim od przewozu zwłok po przygotowanie i poprowadzenie uroczystości pogrzebowej. Wykazali się empatią i profesjonalizmem - za co jestem im bardzo wdzięczny.

telefon lg z zakrzywionym ekranem

Awatar użytkownika
krysia82
Posty: 96
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:43

Re: pogrzeb bliskiej osoby

Post autor: krysia82 »

Słyszałam, że w Warszawie klienci chwalą https://kalla-pogrzeby.pl/ . Ten zakład bierze na siebie wszystkie formalności, żeby klienci mogli w spokoju przeżywać stratę. Poza tym podchodzą do klientów z empatią i zrozumieniem. U nich można od razu zamówić trumnę czy wieńce. Poza tym czynni są przez całą dobą, a doświadczenie w branży zdobywają już od 30 lat. Można wybrać ceremonię kościelną lub świecką.

angel wawel cena za metr

ODPOWIEDZ