oczyszczanie ścieków

Szukasz rady, podpowiedzi? Odpowiadamy na pytania, pomagamy.
Awatar użytkownika
Erna
Posty: 147
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

oczyszczanie ścieków

Post autor: Erna »

Jeżeli zastanawiacie się nad skorzystaniem z usług oczyszczania ścieków to według mnie zdecydowanie warto zajrzeć tutaj. Osobiście sam od czasu do czasu korzystam z ich usług i muszę wam powiedzieć, że ciężko jest znaleźć lepsza okazję. Gołym okiem widać, że są to specjaliści w tej dziedzinie.
Kto potrzebuje pomocy, zawsze jej przedtem potrzebował, cały, cały czas, a jedynie sobie tego nie uświadamiał.

Awatar użytkownika
spamer
Posty: 201
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:40

Re: oczyszczanie ścieków

Post autor: spamer »

Przez pewien moment również brałem pod uwagę budowę oczyszczalni ścieków, ale jednak w końcu zdecydowałem się na szambo betonowe. Muszę przyznać, że jak przeczytałem wpis https://www.dostudni.pl/przepompownia-s ... y,b81.html to bardzo mnie zainteresował fakt posiadania przepompowni ścieków w piwnicy.

hańcia

Re: oczyszczanie ścieków

Post autor: hańcia »

Skoro uważasz, że aż coś takiego jest Ci potrzebne, to poszukaj w sieci. Na pewno są poradniki na ten temat, zapewniam Cię. Ja niedawno czytałam o tym, jaką pompę głębinową wybrać do studni. To przecież też jest ważne, a nie każdy się na tym ma prawo znać. I liczę, że przede wszystkim ja będę w stanie dobrać odpowiednio wszystkie elementy.

Miś

Re: oczyszczanie ścieków

Post autor: Miś »

Jeśli chodzi o oczyszczanie ścieków, to moim zdaniem, warto zdecydować się na postawienie szamba betonowego. Z tego co wiem, to firma https://szamba-septic.pl/szamba-betonowe/tarnobrzeg/ ma całkiem spore doświadczenie w tym zakresie, więc bez wątpienia, będą w stanie odpowiednio doradzić. Dajcie znać co uważacie o ich firmie.

Łania29

Re: oczyszczanie ścieków

Post autor: Łania29 »

Jeśli wasz dom jest podłączony do miejskiej oczyszczalni ścieków to jesteście szczęściarzami - w przeciwnym razie będziecie musieli zrobić oczyszczalnię przydomową albo szambo. Jeśli nie jesteście zorientowani w temacie zapraszam do tego artykułu - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/wywoz-szamba/ .To blog budowlany więc informacje są wiarygodne. Dowiesz się jakie są koszty wywozu szamba oraz jakie są kary za brak rachunków za ich wywóz

ODPOWIEDZ