Budowanie domu ? jaki projekt

Szukasz rady, podpowiedzi? Odpowiadamy na pytania, pomagamy.
FuxŚ

Budowanie domu ? jaki projekt

Post autor: FuxŚ »

Kiedy chodzi o sam dom to mogę powiedzieć, że jestem jego szczęśliwym posiadaczem i wszystko jest ok. Jak dla mnie bardzo ważną sprawą jest na pewno to aby mieć dobrze obsłużone szambo. Niedawno widziałem w sklepie https://www.dostudni.pl/pompy-do-szlamu,c114.html bardzo fajne pompy do szlamu i jestem zdania, że zakup jednej z nich był dobrym rozwiązaniem.

Violuś

Re: Budowanie domu ? jaki projekt

Post autor: Violuś »

Podejmując decyzję o budowie nowego domu trzeba pamiętać o wyborze dobrego projektu budowlanego. Nie musimy się wcale spieszyć z tym tematem.Wybór musi być dobry a nie szybki. W internecie zresztą jest bardzo dużo miejsc, gdzie możemy liczyć na dobre projekty. My zdecydowaliśmy się na pracownię Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/, gdzie wybór był przeogromny a dodatkowo załapaliśmy się na promocję.Obecnie na przykład trwa tam promocja (bonifikata 20 % na zakupiony projekt)z okazji Dnia Dziecka i trwa do 14 czerwca br.

igor33332ą

Re: Budowanie domu ? jaki projekt

Post autor: igor33332ą »

Ja ostatnio zbudowałem dom i z tego domu naprawdę jestem bardzo zadowolony. Każdy mi zazdrości ,że taki dom mam i to na pewno jest bardzo dobrze. O tym wątkiem powiem kumplowi.
_____________________________________________________________
panele solarne Katowice

modesta katowice

Boniek SŁ.

Re: Budowanie domu ? jaki projekt

Post autor: Boniek SŁ. »

Zwróć uwage na elewacje przy projekcie domu. każdy projekt możesz zindywidualizować i dopasować do siebie. Ja na przykład doadałam takie listwy https://decorsystem.pl/listwy-do-boniowania,c208.html, w sklepie internetowym Decor System. Bez względu na to, czy interesują Cię listwy, bonie, czy inne elementy sztukaterii zawsze odpowiedzą oni wyczerpująco na zadane pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Awatar użytkownika
spamer
Posty: 201
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:40

Re: Budowanie domu ? jaki projekt

Post autor: spamer »

Faktycznie samo budowanie domu jest niezwykle ważną kwestią ale moim zdaniem również należy przede wszystkim skupić się na dachu oraz jego konstrukcji. Zdecydowanie ja polecam każdemu korzystanie z wełny mineralnej https://www.knaufinsulation.pl/ która bardzo dobrze ociepla oraz izoluję cały dach.

łakomygość

Re: Budowanie domu ? jaki projekt

Post autor: łakomygość »

Koniecznie sprawdźmy również czy projekt może zawierać fotowoltaikę, zdecydowanie lepiej założyć do na tym etapie, pozwoli bowiem na lepsze wybranie projektu pod kątem powierzchni dachu. Samą instalację jak i firmę do niej znajdziemy dzięki https://ekofachowcy.pl/ , to bardzo dobra porównywarka cen oraz kompetencji związanych z fotowoltaiką.

eluś

Re: Budowanie domu ? jaki projekt

Post autor: eluś »

Może lepszym rozwiązaniem jest kupić nowy dom zamiast budować od podstaw. Są firmy na rynku które oferują gotowe projekty mieszkań na przykład tutaj https://www.archeton.pl/ . Projektanci wykonują kompleksowe projekty z zakresu planowania przestrzennego, obiekty użyteczności publicznej i budownictwa przemysłowego, projekty urbanistyczne, a także projekty budownictwa mieszkaniowego dla deweloperów.

dozownik recznikow skladanych merida stella maxi mat p 2343

ODPOWIEDZ