Balustrady schodowe

Szukasz rady, podpowiedzi? Odpowiadamy na pytania, pomagamy.
Awatar użytkownika
Marcysia

Balustrady schodowe

Post autor: Marcysia »

Witam! mam nadzieję ,że to dobre miejsce na moje pytanie. Otóż przymierzam się do wiosennych porzadków jak i remontów generalnych w domu. Poszukuję porządne balustrady schodowe - nie jestem jednak przekonana który materiał będzie najlepszy - szklane czy drewniane, a może ze stali nierdzewnej?? Bo oglądałam własnie niedawno realizacje przykładowe od firmy Chrom-met i każda robi na mnie wrażenie :D

dzianiny bawełniane łódź

Awatar użytkownika
Rumcaj88

Re: Balustrady schodowe

Post autor: Rumcaj88 »

Ja osobiście posiadam Balustrady schodowe szklane i naprawdę ładnie komponują się z resztą.

Żuczek32

Post autor: Żuczek32 »

Balustrady stalowe to moim zdaniem najlepszy wybór. Tego typu balustrady są najbardziej funkcjonalne, nie trzeba o nie specjalnie dbać by ładnie wyglądały i są naprawdę trwałe. Nie niszczą się tak jak drewno, więc jest to z pewnością bardzo dobra inwestycja.

Filipuś02

Post autor: Filipuś02 »

Nie wiem zbyt wiele na temat balustrad schodowych, ale za to wiem, że balustrady balkonowe muszą być solidne i na pewno bezpieczne. Nie ma sensu oszczędzać na takich balustradach, ponieważ według mnie bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego też kupując balustrady trzeba patrzeć na jakość wykonania.

ODPOWIEDZ