Aranżacja kuchni - wyposażenie

Szukasz rady, podpowiedzi? Odpowiadamy na pytania, pomagamy.
Awatar użytkownika
Marcysia
Posty: 173
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:23

Aranżacja kuchni - wyposażenie

Post autor: Marcysia »

Witam! Zastanawiam się nad odpowiednim wyposażeniem kuchni. Już remonty generalne za mną także myślę,że czas zając się odpowiednimi akcesoriami AGD. Może taki opiekacz https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_3043 ? Zależy mi na szybkim przygotowywaniu dobrych i zdrowych posiłków a takie sandwiche będą w sam raz :) Moje ulubione danie :D Zwłaszcza że nie mam sporo czasu rano na przygotowanie sobie śniadania. Co myślicie i jakie inne akcesoria byście mogli polecic?

Awatar użytkownika
Adela
Posty: 295
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:14

Re: Aranżacja kuchni - wyposażenie

Post autor: Adela »

Na pewno w każdej kuchni przyda się również ekspres do kawy. Ja widziałam ostatnio bardzo fajne ekspresy na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/. Pod względem cenowym wypadają tam one całkiem atrakcyjnie, więc polecam się rozejrzeć ;) Może wybierzecie jakiś sprzęt również dla siebie ;)

Nińa

Re: Aranżacja kuchni - wyposażenie

Post autor: Nińa »

Ja robiłam kuchnię od zera, więc musiałam wynająć odpowiednią firmę do tego. Ogólnie to polecam TomGruz http://tomgruz.pl/ ,bo oni zajmują się kompleksowymi usługami sprzątającymi - czy to wywóz gratów czy gruzu.

Awatar użytkownika
kornik
Posty: 68
Rejestracja: 29 paź 2019, 15:29

Re: Aranżacja kuchni - wyposażenie

Post autor: kornik »

Ja korzystałam własnie z wywóz gruzu w warszawie w firmie http://tomgruz.pl kompleksowa i profesjonalna ekipa.

Awatar użytkownika
bluestorm
Posty: 80
Rejestracja: 28 mar 2020, 0:20

Re: Aranżacja kuchni - wyposażenie

Post autor: bluestorm »

Ja mam jeszcze ekspres do kawy ciśnieniowy, ale wiecie jak to jest ani rusz bez czegoś solidnego... Ostatnio mój ekspres mi się zepsuł i sam korzystam z serwisu AGD http://ekspresowy-serwis.pl Dobrzy specjaliści, dzięki nim nie raz oszczędziłem pieniądze bo nie musiałem kupować nowych sprzętów.

ODPOWIEDZ