Skąd kupić kawę?

Znasz dobre strony, które możesz polecić? Daj znać!
Boenso

Skąd kupić kawę?

Post autor: Boenso »

Gdzie kupujecie kawę? W końcu doczekałam się swojego wymarzonego ekspresu do kawy - odłożyłam trochę gotówki i kupiłam taki z prawdziwego znaczenia, z młynkiem do ziaren. Teraz szukam dobrej jakości kawy. Możecie powiedzieć, która palarnia kawy jest godna polecenia?

Awatar użytkownika
Adela

Re: Skąd kupić kawę?

Post autor: Adela »

A czy są tutaj jacyś zwolennicy kawy rozpuszczalnej? Jeśli tak, to sądzę, że zainteresuje Was artykuł na stronie internetowej https://swiatekspresow.pl/blog/wszystko ... uszczalnej. Dowiecie się z niego wielu ciekawostek właśnie na temat Waszej ulubionej kawy ;)

Hostaras31

Re: Skąd kupić kawę?

Post autor: Hostaras31 »

Myślicie że ten temat jest dobry do dłuższej rozmowy przy kawie?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ