Rekuperacja

Znasz dobre strony, które możesz polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
Robert7979
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2020, 10:14

Rekuperacja

Post autor: Robert7979 »

Na stronie https://remont.biz.pl/rekuperacja/ znajdziecie ranking najczęściej instalowanych urządzeń

https://centrumrekuperacji.pl/jakie-kanaly-wentylacyjne-do-rekuperacji-wybrac/

gościnna

Re: Rekuperacja

Post autor: gościnna »

Bardzo dobra decyzja, co do rekuperacji. Jest to spora oszczędność i zresztą wiele korzyści wiąże się z takim system. Sama też się zdecydowałam na rekuperację, a teraz powoli zabieram się do realizacji planów. Muszę tylko jeszcze kupić elementy montażowe rekuperacji powietrza i pozostałe rzeczy.

Awatar użytkownika
Adela
Posty: 295
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:14

Re: Rekuperacja

Post autor: Adela »

Z tego, co się orientuję, to bardzo dobre rekuperatory wiodących na rynku marek można również zamówić w firmie https://czystyklimat.pl/ z siedzibą we Wrocławiu. Jak widać dostępne są tam urządzenia takich producentów jak Wanas, Frapol, Aeris, Thessla Green i innych.

małgośka93

Re: Rekuperacja

Post autor: małgośka93 »

Powiedzcie mi, czy uważacie, że rekuperacja jest faktycznie tak potrzebna? Dla mnie to skuteczny sposób na poprawę komfortu codziennego życia oczywiście jeśli jest dobrze zaprojektowana i zamontowana. Wy też zdecydowaliście się na rekuperator ciepła? Spodobała mi się oferta https://www.hojero.pl .

Hostaras31

Re: Rekuperacja

Post autor: Hostaras31 »

A co myślicie o tym temacie, jest odpowiedni?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ