pomoc drogowa żywiec

Znasz dobre strony, które możesz polecić? Daj znać!
kylian1ś1

pomoc drogowa żywiec

Post autor: kylian1ś1 »

Cześć wszystkim! Chciałbym wszystkim polecić firmę PDŻ i ich usługę pomoc drogowa żywiec! Wszystko co robią jest na tip top i nie można im nic zarzucić. Dojeżdżają do miejsca wypadku w godzine więc jest to spory atut! Jakbyście mieli jakieś pytania to piszcie śmiało! Pozdrawiam wszystkich i czekam na komentarze! Miłego wieczoru !

Awatar użytkownika
Adela
Posty: 295
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:14

Re: pomoc drogowa żywiec

Post autor: Adela »

A czy wiecie, jakie dokładnie usługi oferuje profesjonalna pomoc drogowa? Ja ostatnio trafiłam na fajny artykuł, który to wyjaśnia, na stronie internetowej http://artexint.com.pl/profesjonalna-po ... i-oferuje/. Jeśli więc jesteście ciekawi, to polecam zajrzeć ;)

Miśko

Re: pomoc drogowa żywiec

Post autor: Miśko »

Tak na dobrą sprawę samo korzystanie z usług pomocy drogowej świadczy na pewno również o naszej odpowiedzialności i ja jestem zdania, że zawsze mieć warto numer do zaufanej lawety. Jeśli chodzi o mój wybór to wiem, że od zawsze pomoc drogowa Warszawa https://drogowipomocnicy.pl/ staje na wysokości zadania i przyjeżdża najszybciej jak można na miejsce awarii.

ania1

Re: pomoc drogowa żywiec

Post autor: ania1 »

Stare auta niestety lubią się psuć. Ostatnio miałam właśnie taki problem. Na szczęście pomogła mi pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: http://www.pomocdrogowapoznan.pl/ . Polecam ich usługi, miałam okazję z nich korzystać i byłam bardzo zadowolona.

historia odtwarzacza mp3

małgośka93

Re: pomoc drogowa żywiec

Post autor: małgośka93 »

kylian1ś1 pisze:
28 cze 2021, 23:19
Cześć wszystkim! Chciałbym wszystkim polecić firmę PDŻ i ich usługę ..... ! Wszystko co robią jest na tip top i nie można im nic zarzucić. Dojeżdżają do miejsca wypadku w godzine więc jest to spory atut! Jakbyście mieli jakieś pytania to piszcie śmiało! Pozdrawiam wszystkich i czekam na komentarze! Miłego wieczoru !

Muszę zapisać kontakt

ODPOWIEDZ