Zabezpieczenie ppoż

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 42
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:49

Zabezpieczenie ppoż

Post autor: heniutek »

Jakie zabezpieczenie ppoż macie na swoich obiektach. Koło nas buduje się nowa firma, widziałem jak robią u nich całkiem piękne instalacje. Jednym z ogniw będą zbiorniki przeciwpożarowe, takie całkiem spore. Patrząc na całość prac, które przy tym są wykonywane, dochodzę do wniosku, iż ten system będzie dosyć mocno zaawansowany.

Błażyj

Re: Zabezpieczenie ppoż

Post autor: Błażyj »

A no to profesjonaliści robią to i wygląda zacnie :) U nas tak samo firma Intelectro instalowała instalacje przeciwpożarowe, instrukcje ppoż i dźwiękowy system ostrzegawczy https://systemypozarowe-24.pl/ z okolic Poznania. Na własną rękę bez znajomości branży nie ma co nawet się tematem interesować. Systemy są tak rozbudowane i skomplikowane że tam po prostu nie ma miejsca na błędy

torebka granatowo brązowa

Awatar użytkownika
krysia82
Posty: 96
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:43

Re: Zabezpieczenie ppoż

Post autor: krysia82 »

Bezpieczeństwo przede wszystkim, dlatego w każdym mieszkaniu czy firmie przyda się specjalistyczne urządzenie, które wykryje pożar czy dym. Systemy oddymiania budynków w Krakowie posiada firma https://fpi.com.pl/oferta/systemy-oddymiania/ . Dzięki temu można szybciej i sprawniej przeprowadzić ewakuację. Urządzenie w porę poinformuje o zagrożeniu.

https://mirapolnext.pl/trymer-remington-pg3000-czarny-p-18659.html

Błażej93912

Re: Zabezpieczenie ppoż

Post autor: Błażej93912 »

Zapezbieczenia ppoz to bardzo obszerny produktowo temat. Z tego co czytam powyżej wydaje mi się, ze bardziej tu jest mowa o https://4ti.com.pl/kategoria-produktu/systemy-ssp/. Systemy SSP są najczęściej wykorzystywane w branży ppoż - podrzucam tu odnośnik może się przyda. Ja korzystam stale z usług tej firmy i jestem zadowolony

koćee

Re: Zabezpieczenie ppoż

Post autor: koćee »

Zabezpieczenia ppoż to szeroki temat. Ważne są również przeglądy SSP czy bierne zabezpieczenia pożarowe. Jednak kluczowa rzeczą uważam są dobrze dobrane gaśnice. Kiedy pożar już wystąpi musimy jak najszybciej go zatrzymać dopóki nie zajmie reszty budynku i nie zniszczy naszego mienia. Sam stosuje gaśnice pianowe i uważam że to najlepsze rozwiązanie przed pożarem.

ODPOWIEDZ