Wybór szkolenia

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
samosia
Posty: 40
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:37

Wybór szkolenia

Post autor: samosia »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korzystaniem z dodatkowych szkoleń by sama jeszcze bardziej się rozwijam. Widziałam, ze pojawia się wiele różnych miejsc do ktorych warto sie zgłosić. Z tego co czytałam tutaj https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , można znaleźć kilka zdecydowanie wartościowych szkoleń. Wy z jakich korzystacie?

Awatar użytkownika
Adela
Posty: 295
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:14

Re: Wybór szkolenia

Post autor: Adela »

A jeśli chodzi o języki, to jakiego Waszym zdaniem najbardziej warto się uczyć? Ja uważam, że najbardziej opłaca się uczyć angielskiego. Na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-poczatkujacych dostępna jest oferta szkoły językowej SPEAK-UP, która, jak widać, organizuje między innymi takie kursy dla początkujących :) Szkoła ta działa już od wielu lat i ma mnóstwo zadowolonych uczniów, więc polecam :)

Awatar użytkownika
przemo31
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 0:39

Re: Wybór szkolenia

Post autor: przemo31 »

Warto się tutaj dobrze zastanowić. Wybór może nie być taki oczywisty.
Za darmo dostaje się tylko to, czego nikt inny nie chce. I śmierć. Śmierć też jest za darmo.

Awatar użytkownika
Quin
Posty: 52
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:48

Re: Wybór szkolenia

Post autor: Quin »

Firmy szkoleniowe organizują też specjalne szkolenia dla pracowników firm. Możecie się z taką ofertą zapoznać na przykład na stronie https://www.sdps.com.pl/ . Warto rzucić okiem jeśli prowadzicie swoją firmę i chcecie kształcić pracowników.

sklep kominiarski kraków

Awatar użytkownika
demi
Posty: 47
Rejestracja: 25 sie 2019, 20:35

Re: Wybór szkolenia

Post autor: demi »

A tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ już dotarliście? Jest to strona kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia. Organizują oni szkolenia prawne dla przedsiębiorców. Warto się dokształcać, aby przede wszystkim swoją firmą prowadzić zgodnie z prawem i się odpowiednio zabezpieczać. Ja się właśnie zastanawiam nad szkoleniem z umów, bo u mnie ten temat trochę leży.

https://victoriavynn.com/salony-partnerskie/

Awatar użytkownika
Pinko
Posty: 23
Rejestracja: 19 lip 2019, 16:30

Re: Wybór szkolenia

Post autor: Pinko »

A ja zamierzam zmienić pracę i muszę nauczyć się języka angielskiego dlatego wpadłam na pomysł, że będę uczyła się online ale szybko doszłam do wniosku, że jednak to nie dla mnie. Duszo ciekawszym rozwiązaniem jest nauka języka na obozie języcznym Angloville. Na stronie https://angloville.pl/ poczytacie o szczegółach. Ale chodzi o to, że prowadzi się rozmowy z Native Speakerami, którzy pomogą przełamać bariery

ODPOWIEDZ