Szkoła policealna

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
Erna
Posty: 147
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

Szkoła policealna

Post autor: Erna »

Jeżeli chodzi o wybór szkoły policealnej to świetnie nadaje się do tego ta oferta https://asedukacja.pl . Posiadają świetnie wyszkolonych nauczycieli, którzy skutecznie nauczą Cię potrzebnych i wymaganych informacji. W tej szkole skutecznie zdobędziesz upragnione wykształcenie i zawód! Postaw na najlepsze rozwiązania.
Kto potrzebuje pomocy, zawsze jej przedtem potrzebował, cały, cały czas, a jedynie sobie tego nie uświadamiał.

Awatar użytkownika
SebastianUl
Posty: 34
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:29

Re: Szkoła policealna

Post autor: SebastianUl »

Ze swojej strony mogę polecić Ci, abyś sprawdził ofertę szkół Cosinus, które mają świetnie przygotowaną bazę kierunków a do tego nawet kursów kwalifikacyjnych w kierunku informatyk, czy rachunkowość. Najlepiej będzie jeżeli zajrzyj na ich stronę, bo tam znajdziesz wszystko dokładnie przedstawione czarno na białym. A do tego posiadają opcję kontaktu z ich konsultantem, który również dokładnie wytłumaczy Ci jak to wszystko u nich działa. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Mauricius
Posty: 39
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:47

Re: Szkoła policealna

Post autor: Mauricius »

Ja to zamierzam wybrać się normalnie na studia;)

Awatar użytkownika
Mikkel
Posty: 31
Rejestracja: 12 mar 2020, 21:07

Re: Szkoła policealna

Post autor: Mikkel »

Dobrze myślisz, studia więcej znaczą na rynku pracy- o ile wybierzesz wartościowy na dzień dzisiejszy kierunek. Mnie osobiście przekonuje oferta dydaktyczna jaką przedkłada teraz Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna, polecam zobaczyć: https://wwsh.edu.pl/ . Sądzę, że dziennikarstwo, pedagogika czy PR to zawody , które mają przyszłość.

Awatar użytkownika
zocha
Posty: 58
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:26

Re: Szkoła policealna

Post autor: zocha »

Mauricius pisze:
06 paź 2019, 9:51
Ja to zamierzam wybrać się normalnie na studia;)
Myślę, że to o wiele lepsza decyzja. Większe szanse na dostanie dobrze płatnej pracy ma jednak osoba, która ukończyła studia. Nie ma co się oszukiwać w tej kwestii. Również zamierzam iść na studia dzienne. Wybrałam już kierunek związany z zarządzaniem na Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu https://wwsb.edu.pl/. Moja kuzynka ukończyła tą uczelnię i była zadowolona z zajęć, wykładowców i przyjaznej atmosfery.

Awatar użytkownika
Adela
Posty: 295
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:14

Re: Szkoła policealna

Post autor: Adela »

Moim zdaniem warto sobie jeszcze dodatkowo zrobić jakiś kurs języka obcego. Co powiecie na naukę francuskiego? Szkoła Językowa ProfiLingua, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, organizuje takie kursy również w systemie on-line ;) Tak więc możecie się uczyć bez wychodzenia z domu :)

gniazdo wylotowe odkurzacza centralnego

Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 30
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:55

Re: Szkoła policealna

Post autor: kasiunia »

Mauricius pisze:
06 paź 2019, 9:51
Ja to zamierzam wybrać się normalnie na studia;)
Pytanie , co rozumiesz pod pojęciem normalnych studiów. Każdy studiuje te kierunki , po których spodziewa się ,że w przyszłości będzie mieć większą szanse na znalezienie dobrej pracy. Mój siostrzeniec postawił na studia finansowe w Warszawie. Uważam ,że oprócz wyboru samych kierunków studiów ważne jest też w jakim mieście znajduje się uczelnia. Warszawa to bardzo dobry wybór, bo znajduje sie tam bardzo dużo firm i znalzienie pracy nie stanowi większego problemu.

luśka

Re: Szkoła policealna

Post autor: luśka »

Mikkel pisze:
12 kwie 2020, 15:02
Dobrze myślisz, studia więcej znaczą na rynku pracy.
Zgadza się. Na twoim miejscu również wybrałabym studia. Wiele osób łączy naukę z pracą, ponieważ chcą mieć już jakieś doświadczenie. Ja już mam dyplom magistra, ale nadal zamierzam się kształcić. Planuję pójść na studia podyplomowe. Znajoma polecała mi Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/. Przeglądałam ich ofertę i zapiszę się w przyszłym roku.

majk mikrofon

ODPOWIEDZ