strona internetowa, kto zrobi?

Awatar użytkownika
banka
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:59

strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: banka »

Szukam sprawdzonej firmy, najlepiej, jakby była z Gorzowa Wielkopolskiego, do stworzenia firmowej strony internetowej :) takiej wiecie, nowoczesnej, fajnie wyglądającej, żeby zachęciła klientów do przeglądania. Dlatego zależy mi na firmie, która się tym zajmuje i ma pojęcie
Ulał

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: Ulał »

U mnie jak była taka potrzeba to tworzenie stron internetowych Gorzów Wielkopolski zleciliśmy firmie Home.pl I wyszło świetnie, naprawdę efekt przerósł moje oczekiwania, a strona jest mega nowoczesna co mi się podoba bardzo i o to mi właśnie chodziło
Awatar użytkownika
betka
Posty: 14
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:35

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: betka »

Jak już znajdziecie kogoś, kto stworzy wam stronę www to pomyślcie również nad zakupem systemu https://www.cludo.pl/contact-center/surfly/ który ułatwi wam kontakt z klientem. Plusem takiego systemu jest fakt, że można go wdrążyć bez najmniejszego problemu. Sama korzystam z tego typu narzędzi i bardzo sobie chwalę.
Awatar użytkownika
spamer
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:40

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: spamer »

Faktycznie często jest właśnie taki dylemat, kiedy zastanawiamy się nad tym jak ma wyglądać nasza strona www. Właśnie dlatego ja mogę każdemu polecić przeczytanie fajnego wpisu https://artelis.pl/artykuly/77798/komu- ... ternetowej gdzie wyjaśniono komu najlepiej jest zlecić wykonanie strony internetowej.
Awatar użytkownika
halina88
Posty: 3
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:21

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: halina88 »

Dobra firma kreatywnie podejdzie do tematu i nie będziesz musiał myśleć o tym jak strona ma wyglądać. Masz na rynku na przykład firmę Internetowe strony www z Łodzi, która ma zawsze fajne pomysły i indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia. Rzuć okiem na ich portfolio, mnie przekonuje. Do tego sprawdź koszt strony internetowej Łódź - myślę, że ceny są na tyle konkurencyjne, że warto ich sprawdzić.
Veniu

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: Veniu »

Potrzebujesz firmy, która wie jak tworzyć skuteczne strony internetowe. Taki strony umożliwią Ci pozyskanie nowych klientów i zbudowanie solidnej marki. Sprawdź portfolio tej firmy https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-konin/ i podejmij decyzje czy chcesz z nimi współpracować
vanda

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: vanda »

banka pisze: 02 kwie 2021, 15:56 Szukam sprawdzonej firmy, najlepiej, jakby była z Gorzowa Wielkopolskiego, do stworzenia firmowej strony internetowej :) takiej wiecie, nowoczesnej, fajnie wyglądającej, żeby zachęciła klientów do przeglądania. Dlatego zależy mi na firmie, która się tym zajmuje i ma pojęcie
Stworzenie strony to dopiero początek. Potem są nam potrzebne różne elementy, jak tagi, teksty na stronę www , promocja w sieci, social media, seo, wizytówki... Masa pracy z tym związana sprawia, że wiele placówek ogranicza się tylko i wyłącznie do Social Mediów. Nie dziwię się. Nie tylko do wypromowania potrzeba czasu, ale i odpowiednich pokładów finansowych.
ODPOWIEDZ