Sprzęt medyczny - aparaty KTG

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
Matusia
Posty: 23
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:02

Sprzęt medyczny - aparaty KTG

Post autor: Matusia »

W czasie ciąży, głównie w okolicach terminu porodu, wykonuje się badanie kardiotokograficzne. Do takiego badania oczywiście konieczny jest odpowiedni sprzęt - aparaty KTG. Tu w firmie https://glowicektg.pl/ będziecie mogli liczyć na specjalistyczne głowice do takich aparatów. Proponują tu dobrej jakości zamienniki w konkurencyjnych cenach. Będziecie mogli liczyć tu na świetne wsparcie sprzedażowe i szybkie terminy realizacji.

moreś

Re: Sprzęt medyczny - aparaty KTG

Post autor: moreś »

Szukając sprzętu medycznego na pewno warto będzie zainteresowac się stroną jaką jest https://www.inmed.pl Znajdziesz tutaj dosłownie wszystko czego będziesz potrzebowac. Producent teraz stawia szczególny nacisk na walkę z pandemią, znajduje się tutaj bardzo dużo potrzebnego sprzętu.

westinghouse kingston

Awatar użytkownika
egness
Posty: 70
Rejestracja: 01 mar 2020, 23:59

Re: Sprzęt medyczny - aparaty KTG

Post autor: egness »

Świetną firmą, która zajmuje się dostarczaniem sprzętu medycznego i urządzeń medycznych jest https://www.timago.com/pl/ Przychodnia, w której pracuję posiada sprzęt zakupiony od nich i mogę powiedzieć że jest on bardzo solidny.

geór

Re: Sprzęt medyczny - aparaty KTG

Post autor: geór »

Jeśli się nie mylę, to KTG ocenia ruchy płodu. A może coś pomyliłam? Na pewno jednak dla zdrowia każdego z nas służy badanie holter ciśnieniowy lublin . Nie jest on często wykorzystywany na kasę chorych, ponieważ wiąże się to z wypożyczaniem w kółko tego samego sprzętu. Wiem doskonale, że w dobie pandemii to okropność.

ODPOWIEDZ