Psycholog Łódź

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 30
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:18

Psycholog Łódź

Post autor: coco »

Mam do Was pytanie z innej beczki, a mianowicie czy znacie może dobrego psychologa dziecięcego z Łodzi? Zależy mi na tym, aby był specjalistą właśnie od dzieci, gdyż mam problem z synem i podejrzewam ADHD. A może znacie takie miejsce jak http://centrum-futurum.pl/ ?

saperka meteor

Awatar użytkownika
Zumba
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2019, 18:53

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Zumba »

Mój syn z kolei wpada w jakąś furię, gdy proszę go, żeby przestał grać na tablecie. To stało się jakąś obsesją i obawiam się, że już mamy problem. Koleżanka poradziła mi, abym zajrzała do bazy Ranking ośrodków terapii, bo znajdują się tam adresy specjalnych poradni. Czy to dobry jednak pomysł, aby wysyłała syna na leczenie? Mam przeczucie, że chyba nie będzie innego wyjścia.

https://mirapolnext.pl/wrotki-retro-vintage-riders-gld37-37-zlote-p-8317.html

Awatar użytkownika
Mauricius
Posty: 39
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:47

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Mauricius »

Jest dużo sytuacji, w których warto przynajmniej iść na konsultacje. Porady kogoś doświadczonego, kogoś kto spojrzy na problem z zewnątrz mogą być bezcenne. W Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej, znajdziecie poradnie http://poradniasalomon.com.pl/psychoterapia/ Można tu liczyć na szerokie grono specjalistów, empatycznych psychologów i psychiatrów.

Awatar użytkownika
Marian34
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 12:53

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Marian34 »

Według mnie nie powinieneś zakładać nowego tematu. Sporo tego jest w sieci. Szybko znajdziesz coś w tym zakresie.
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Awatar użytkownika
malka
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 1:09

Re: Psycholog Łódź

Post autor: malka »

Uwielbiam przeglądać to forum bo zawsze coś pożytecznego się tu pojawi. Nie inaczej jest w tym przypadku. Dzięki za ten temat.

ibeacon vs ble
Piękna ko­bieta po­doba się oczom, dob­ra ko­bieta - ser­cu. Pier­wsza jest klej­no­tem, dru­ga - skarbem.

Biśa

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Biśa »

Ja uczęszczam do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ , mają tam wielu świetnych specjalistów, w ich ofercie jest również psycholog, jak i psychiatra dla dzieci. Myślę, że nie ma co zwlekać, u dzieci trzeba działać jak najszybciej. Im wcześniej wyjdzie problem i podjęte zostanie leczenie, tym lepiej.

https://mirapolnext.pl/my-little-pony-ksiezniczka-celestia-movie-p-11486.html

Michał

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Michał »

Z Łodzi nie jestem, więc nie znam, natomiast korzystałem z pomocy psychologicznej w poradni https://wetalk.pl z której każdy może skorzystać bo prowadzą sesje online. Mi osobiście bardzo pomogli, mają wielu świetnych specjalistów, więc warto się do nich odezwać.

właściwości lnu do picia

Przemysław

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Przemysław »

Tak, to bardzo ważna rzecz. Jeśli nie będziecie w stanie odpowiednio wykorzystać możliwości płynących z dobrej pomocy psychologicznej, to może być to dla Was sporym problemem. Właśnie dlatego już teraz zajrzyjcie do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i sami się zastanówcie, co realnie może mieć wpływ na Wasze samopoczucie. Warto dobrze się nad tym zastanowić.

Władysław

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Władysław »

Tak, to ważne kwestie. Właśnie dlatego jeśli zależy Wam na odpowiednim wsparciu w kontekście leczenia Waszego zdrowia psychicznego, to koniecznie poszukajcie odpowiedniej pomocy. Najlepiej byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i poczytać, dlaczego tyle osób dzisiaj otwiera się na taką pomoc. Warto mieć to na uwadze już teraz.

fiorucci torebki

ODPOWIEDZ