Medycyna naturalna

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
dziubek
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:29

Medycyna naturalna

Post autor: dziubek »

Interesujecie się medycyną naturalną? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://hartigrama.pl/. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych książek na ten temat.

merlin gerin vigirex rh99m

Awatar użytkownika
suelle
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 13:47

Re: Medycyna naturalna

Post autor: suelle »

Spróbuję czegoś poszukać. Nie daję jednak pewności, że coś znajdę.
Szczęście wśród inteligentnych osób to najrzadsza rzecz, jaką znam.

Awatar użytkownika
Matusia
Posty: 23
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:02

Re: Medycyna naturalna

Post autor: Matusia »

Na pewno warto się takim leczeniem zainteresować. Warto tylko o tym poczytać, dobrze zainteresować się specjalistycznymi produktami, lekami. Ja znalazłam srebro koloidalne na stronie https://proaktiv.pl/ Te jak czytałam, ma bardzo dużo właściwości medycznych, przede wszystkim działania przeciwgrzybicze, przeciwirusowe, dobrze działa na kondycje skóry.

Awatar użytkownika
Mikkel
Posty: 31
Rejestracja: 12 mar 2020, 21:07

Re: Medycyna naturalna

Post autor: Mikkel »

Jestem wielkim zwolennikiem naturalnych metod leczenia i suplementacji- a więc stosowania ziół zamiast medykamentów. Czytam sporo książek tematycznych i artykułów. Ostatnio natrafiłem na bardzo ciekawy poradnik odnośnie właściwości i stosowania żeń-szenia indyjskiego: https://cityfit.pl/blog/ashwagandha-co-to-jak-dziala/ . Żeń- szeń znany też jako ashwagandha jest polecany w szczególności ludziom aktywnym oraz żyjącym w stresie. Pozytywnie wpływa na samopoczucie, przemianę materii i równowagę psychofizyczną. Ja stosuję wyciąg z żeń-szenia od kilku miesięcy i zauważyłem już pozytywne efekty.

kanyon

ODPOWIEDZ