Kurs franka

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
Erna
Posty: 147
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

Kurs franka

Post autor: Erna »

Jeżeli inwestujecie we Franki lub macie kredyt w tej walucie to pewni interesuje Was kurs. Ja zawsze sprawdzam tu https://comparic.pl/kurs-franka-notowan ... -comparic/ . Mają tam aktualne informacje w tym zakresie.

kątownik aluminiowy cena za metr
Kto potrzebuje pomocy, zawsze jej przedtem potrzebował, cały, cały czas, a jedynie sobie tego nie uświadamiał.

Awatar użytkownika
kantana
Posty: 117
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:19

Re: Kurs franka

Post autor: kantana »

Jak już brałbym kiedyś kredyt to z pewnością w naszej walucie, a nie żadnej obcej. Ostatnio dowiedziałem się trochę więcej o bik jak sprawdzić i tak dalej, bo przecież często podpisuje się jakieś umowy na kupno i tak dalej i możliwe, ze czegos sie nie doczyta i jakies naleznosci sa do splaty. Z tymi finansami to roznie jest i trzeba miec łeb na karku żeby to wszystko dobrze ogarniac.

Awatar użytkownika
Antoni21
Posty: 148
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:25

Re: Kurs franka

Post autor: Antoni21 »

Pytanie tylko, czy na pewno warto tak bardzo ryzykować? Jeśli chodzi o kwestie finansowe, to moim zdaniem warto być bardzo ostrożnym. Najlepiej zajrzeć do http://www.e-bankier.pl/ i samemu zdobyć więcej informacji na ten temat. W ten sposób będziecie przygotowani na ryzyko związane z takimi decyzjami. Nie wyobrażam sobie podejmowania pochopnie decyzji finansowych.

Awatar użytkownika
wertan
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:08

Re: Kurs franka

Post autor: wertan »

Frank już kiedyś zrobił psikusa co z premedytacją wykorzystały banki. Teraz frankowicze dochodzą swoich racji w sądzie a po wyroku TSUE ich pozycja stała się jakby silniejsza. Jednak bez dobrego prawnika, najlepiej takiego który specjalizuje się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego, szansę są niewielkie bo banki dysponują całym sztabem prawników. Przykładem może być choćby kancelaria prosperitas z Krakowa, która ma spore doświadczenie w takich sprawach.

https://mirapolnext.pl/robot-hasbro-transformers-c3480-optimus-prime-p-18601.html

masny
Posty: 49
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:23

Re: Kurs franka

Post autor: masny »

Ja dopiero nad takim kredytem hipotecznym się zastanawiam. Zaczęłam nawet czytać takiego bloga http://hipotecjusz.pl/ i powiem wam, że na wiele kwestii przy takim kredycie należy zwrócić uwagę. Bardzo ważna jest oczywiście zdolność kredytowa, jak się takiej nie ma to nie ma co liczyć na kredyt. Warto sobie poczytać tego bloga.

Awatar użytkownika
tereska
Posty: 22
Rejestracja: 24 lut 2020, 20:00

Re: Kurs franka

Post autor: tereska »

Zaciąganie zobowiązań nie zawsze wychodzi na dobre. Trzeba robić wszystko z głowa bo można popaść w długi i zostać z niczym. Znajoma w ostatniej chwili trafiła na kancelarię Lexa, pomogli ochroni,ć majątek, wyszła na prostą.

Awatar użytkownika
roden
Posty: 16
Rejestracja: 13 maja 2020, 20:08

Re: Kurs franka

Post autor: roden »

To prawda, rosnący kurs franka to dla wielu ogromny problem. Plus jest taki, że dzięki orzeczeniu TSUE frankowicze mogą ubiegać się chociażby o zwrot nadpłaconych środków. Jeśli szukacie pomocy w tym temacie to w Poznaniu działa firma https://cleverstep.pl/ . To zespół adwokatów i radców prawnych, którzy specjalizują się w zakresie postępowań sądowych w sporach bankowych. Wiedzą jak podejść do sprawy.

biopron 9 skład

ODPOWIEDZ