Kto do podatków?

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
Erna
Posty: 147
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

Kto do podatków?

Post autor: Erna »

Kto skutecznie zajmie się podatkami w mojej firmie? Słyszałem, że ta firma https://podatki-katowice.pl/ daje radę w tej kwestii.
Kto potrzebuje pomocy, zawsze jej przedtem potrzebował, cały, cały czas, a jedynie sobie tego nie uświadamiał.

Awatar użytkownika
k4be
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 17:43

Re: Kto do podatków?

Post autor: k4be »

Na temat małego zusu możecie sobie poczytać tutaj https://www.banki24.com.pl/maly-zus-czy ... -dla-firm/ . Jeżeli jesteście przedsiębiorcami i nie wiecie nic na ten temat to warto się doinformować ze sprawdzonego źródła. Według mnie naprawdę sprawdzone porady tam mają. Z tego linku dowiecie się wszystkiego w tym zakresie.
Większość ludzi potrzebuje więcej miłości, niż na nią zasługuje.

Awatar użytkownika
spamer
Posty: 201
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:40

Re: Kto do podatków?

Post autor: spamer »

Myślę, że samo znalezienie kogoś do podatków jest jak najbardziej ważne ale również warto na pewno jest samemu się w tym temacie dokształcać. Jak czytałem niedawno w - wejdź - to właśnie tam fajnie opisano kwestię tego jak ma się podatek VAT do sprzedaży online.

Różal

Re: Kto do podatków?

Post autor: Różal »

Wiele jeszcze zależy na jakiej podstawie mają być te podatki wyliczane i ja jestem zdania, że na pewno warto jest pomyśleć o założeniu spółki za granicą kraju. Właśnie dlatego ja od razu podjąłem współpracę z Thompson&Stein ponieważ chciałem mieć pewność co do kwestii prawnopodatkowych.

terma grzałki

śliwek

Re: Kto do podatków?

Post autor: śliwek »

Przyznam szczerze, że wiele interesujących informacji w kwestiach podatkowych udało mi się znaleźć na stronie generali-investments.pl. Uważam, że znajdziecie tam sporo jakościowych i merytorycznych wpisów. Ichniejszy kalkulator podatków pomógł mi z wyliczeniem ulgi podatkowej. Jeśli chcielibyście się doinformować w tej materii, to warto skorzystać z ich treści.

agropixel

Żarówka

Re: Kto do podatków?

Post autor: Żarówka »

Myślę, że jak najbardziej sama kwestia podatków jest czymś bardzo ważnym i muszę przyznać, że jak dla mnie również sama forma prowadzenia działalności jest istotna. Właśnie dlatego zachęcam każdego do zapoznania się z wpisem https://www.pewnybiznes.info/przebiega-gotowej-spolki/ gdzie bardzo fajnie opisano jak przebiega proces zakupu gotowej spółki.

Awatar użytkownika
spamer
Posty: 201
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:40

Re: Kto do podatków?

Post autor: spamer »

W sumie moim zdaniem warto jest jeszcze przeczytać to co napisano w artykule http://www.wlasnybiznes.eu/jak-wyslac-s ... k-po-kroku i ja jestem zdania, że właśnie wysyłanie sprawozdań do KRS jest przecież ważne. Tym bardziej, że w końcu jeśli prowadzimy spółkę to właśnie wtedy takie rzeczy są dla nas obligatoryjne co rok.

ODPOWIEDZ