Kantor online czy tradycyjny?

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
Dominik

Post autor: Dominik »

Awatar użytkownika
googleme

Re: Kantor online czy tradycyjny?

Post autor: googleme »

Myślę że zdecydowanie online to na pewno dużo większa wygoda, nie trzeba szukać ani jeździć do takiego kantoru. Wystarczy komputer, telefon i dostęp do sieci. Korzystałem z Waluteo - to bardzo dobry i sprawnie działający kantor, zawsze aktualne kursy walut oraz rekordowo niski spread. Mogę tylko polecić ze względu na wygodę i poziom usługi.

Awatar użytkownika
Lajt

Post autor: Lajt »

Wiadomo, ze online - prosciej, wygodniej, szybciej no i mozna sobie w jednym miejscu porownac wiele ofert, prawda? No i nikt nas nie oszuka! No i wystarcza nam do zakupow nawet komputery używane - bowiem takie zakupy internetowe, a tym jest przeciez kantor online, nie potrzebuja nie wiadomo jakiego sprzetu.

nautilus łódź

Awatar użytkownika
wiktoria

Post autor: wiktoria »

Chyba jednak tradycyjny, a do tego sprawdzony. Dlatego mam na oku ten kantor https://www.kantorgrant.pl/dobre-kantor ... l-swobodna we Wrocławiu. Już od kilku osób słyszałam, że warto tam pójść nawet z większą kwotą, bo w takim przypadku zdarza się negocjacja ceny. Muszę o tym pomyśleć, kiedy mama przywiezie pieniądze z Niemiec.

zol łódź ul. próchnika

kryśka

Post autor: kryśka »

Możecie przykładowo postawić na kantor Pomarańczarnia.pl https://pomaranczarnia.pl/kontakt/Kanto ... H-Posnania , bo to połączenie w sumie tradycyjności, jak i nowoczesności. U nich pieniądze możecie wymienić stacjonarnie w wybranych punktach, jak i możecie wszystko załatwić drogą online.

nagrody do wygrania

MiśLiś

Post autor: MiśLiś »

Szczerze wybór zależy od sytuacji, często dokonuję wymiany przez internet. Jednak jak potrzebuje fizycznej gotówki to jadę do stacjonarnych, mam jeden kantor Warszawa Centrum, w którym zawsze dokonuję w takich sytuacjach wymiany. Zawsze uda mi się trochę wynegocjować kurs i lubię bawić się świeżym plikiem banknotów przez resztę dnia :D :D

bomb bomb

Awatar użytkownika
banka

Post autor: banka »

online, wymiana walut tylko online. Ja to w ogóle większość rzeczy staram się załatwiać przez internet, więc jeśli chodzi o wymiane walut, to tym bardziej. Sprawdzam sobie zawsze jakie są kursy, wybieram najkorzystniejszą opcję i chwila moment kase mam na koncie :) Czy może być coś wygodniejszego?? Teraz takie czasy, że można praktycznie wszystko załatwić za pośrednictwem internetu.

ODPOWIEDZ