Jaki wózek dla dziecka ?

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
xiao

Jaki wózek dla dziecka ?

Post autor: xiao »

Jaki wózek dla dziecka polecacie? Czym kierować się przy wyborze ? Przeglądałam oferty w internecie i w oko wpadły mi wózki EasyGo. Znacie ? Polecacie ? Podzielicie się opinią ?

Awatar użytkownika
alfikaa

Re: Jaki wózek dla dziecka ?

Post autor: alfikaa »

Od siebie powiem że warto zastanowić się przed zakupem wózka na czym nam zależy aby był wyposażony. Ja tak zrobiłam i dlatego posiadam spacerówkę Quantum Air, którą polecam i z której jestem bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
fenka

Post autor: fenka »

Zgadzam się z alfikaa że decydując się na wózek marki EasyGo nie popełnisz błędu a wręcz będziesz bardzo zadowolona z podjętej decyzji. Od siebie polecam wielofunkcyjny Virage Ecco.

https://mirapolnext.pl/telefon-goclever-quantum-600-czarny-p-2611.html

Awatar użytkownika
xiao

A czym kierowałyście się wybierając swoje wózki ? Na pewno zależy mi na bezpieczeństwie i wygodzie malucha w czasie jazdy, nie ukrywam że wygląd też ma znaczenie.

nożyki dekoratorskie

Awatar użytkownika
qinga

Post autor: qinga »

Ja wybierając swój wózek również kierowałam się bezpieczeństwem i wygodą dziecka , zależało mi również na wyglądzie ale chciałam również aby bardzo dobrze radził sobie na każdej powierzchni, mieszkam poza miastem i moje drogi pozostawiają wiele do życzenia. I właśnie dlatego zdecydowałam się na Optimo Air, który posiada pompowane amortyzowane koła oraz wygodną dużą gondolę i przepinane siedzisko.

afghan kush special

Awatar użytkownika
Colin1990

Post autor: Colin1990 »

Szukaj informacji poprzez przeglądarkę. Bez wątpienia znajdziesz w ten sposób jakąś pomoc.

https://nzozrevita.pl/blog/oparzenia-pierwsza-pomoc
Autentycznie kochający człowiek musi wiedzieć, że świat nie ma jednego centrum lecz dwa.

Awatar użytkownika
cassy

Post autor: cassy »

Jeżeli mowa o wózkach Easygo to od razu na myśl przychodzi mi Virage Ecco . Bo to nowoczesny, funkcjonalny wózek, o solidnej konstrukcji. Zaletą wózka jest również możliwość złożenia gondoli na płasko oraz amortyzowane koła z wytrzymałego poliuretanu.

maximus meble producent

Awatar użytkownika
xiao

dziekuje Wam wszystkim za odpowiedzi. qinga poszłam za Twoją radą i też zamówiłam Optimo Air. Mam nadzieje, że za kilka miesiecy też będę mogła go polecać innym :)

Awatar użytkownika
qinga

na pewno! Dobry wybór na pewno nie będziesz żałować :) jak nie zapomnisz to daj znać za jakiś czas jak się sprawuje :)

Awatar użytkownika
xiao

no póki co wrażenia mam bardzo pozytywne. Wózek idealny w zasadzie w każdy teren, ma świetną amortyzację, mocne koła. Gondola tez jest spora i widac, ze maluszkowi w niej wygodnie. czego chcieć wiecej :)

https://mirapolnext.pl/nosidelko-tula-baby-coast-sophia-p-17749.html

Awatar użytkownika
qinga

no i bajka :) to był zwyczajnie dobry wybór a wózek jest wyjątkowy pod tym kątem, ze tu w parze z jakością idzie też dobra cena a jak wiemy rzadko się tak zdarza.

składnica harcerska 4 żywioły

Awatar użytkownika
bluestorm

Post autor: bluestorm »

Ja na razie wózka nie kupowałam jedynie co, to na chwile obecna kupiłam nosidełko od kinder hop http://kinderhop.pl wygodne i naprawde miekkie, na razie mam model basic na spacery długie, ale zastanawiam się jeszcze nad wariantem letnim

spodnie moro wojskowe polskie

Awatar użytkownika
kefirowa

Post autor: kefirowa »

Ja też je mam ale jednak najwięcej czasu na spacerach dziecko spędza w wózku, może dlatego że my mamy x-landera a to bardzo wygodny wózek dla dziecka ale też dla rodziców bo ma dobrą amortyzację ale też duży kosz zakupowy, dużą budę i masę przydatnych kieszonek

tapczan używany

Awatar użytkownika
cassy

Post autor: cassy »

A ja powiem że bardzo dobry wózek to Riko Basic , jeździmy nim już ponad pół roku i wózek nadal sprawuje się jak w dniu zakupu. łatwo się go obsługuje, prowadzi się go lekko, jeździ on płynnie. Posiada gondolę z funkcją bujania oraz przepinane siedzisko.

dercos vichy ampułki

Awatar użytkownika
Elisa

Post autor: Elisa »

Zakupy dla dziecka? Najlepiej zrobić je wygodnie online, wygodnie i oszczędnie. Tu także sklep https://haribi.pl powinien bardzo dobrze się sprawdzić, konkretnie przy zakupach zabawek.

now q10

Awatar użytkownika
paralaksa

Post autor: paralaksa »

Zgadzam się, my wszystko kupowaliśmy online, bo tak bezpieczniej, nawet wózek zamówiliśmy bezpośrednio od x-landera i powiem Ci że tak nawet wygodniej bo możesz o wszystko wypytać na livechacie i masz info z pierwszej ręki a może też zamówić go do domu na próbę za darmo

Awatar użytkownika
Dominik

Post autor: Dominik »

A jakie wózki spacerowe polecacie dla rocznika? Już takie nie gondolowe, ale stricte spacerówka. Nie 3w1. Ktoś coś poleci? Zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie i komforcie dziecka.

biodrain ulotka

Awatar użytkownika
Marcysia

Post autor: Marcysia »

Super ,że taki temat powstał : ) Według mnie poza takim wózkiem warto zakupić odpowiednie ubranka na wyprawkę . Myslę ,że warto przejrzeć kilka ofert porównać je i wybrać najlepsze dla siebie produkty na wyprawkę. Tutaj https://www.coolmama.pl/ znajdziecie wszystko co potrzeba aby przygotowac się na powitanie nowego członka rodziny. Polecam zwłaszcza że są to produkty pochodzenia polskiego :)

vichy homme dercos

Bożżenka

Post autor: Bożżenka »

A jakie wózki spacerówki głębokie polecacie? Tutaj https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... -spacerowe przeglądam różne modele ale tyle ich jest, że naprawdę nie umiem się zdecydować. Podpowiecie mi na co zwracać szczególną uwagę? Co jest w wózkach najważniejsze?

maśka

Post autor: maśka »

W tym sklepie masz duży wybór spacerówek ale ja kupiłam xlandera bezpośrednio od producenta, to wydało mi się dużo bardziej korzystne tym bardziej że mogłam ją wypróbować za darmo i o wszystko wypytać na livechacie i miałam info z pierwszej reki

miśka521

Post autor: miśka521 »

Osobiście polecam Cavoe Osis. Wózek kompaktowy, miejski (więc i leciutki). Świetnie radzi sobie w wąskich sklepowych alejkach i łatwo wpakować go do bagażnika. Mimo swojego minimalizmu jest to wózek w pewnym sensie luksusowy - dający dziecku komfort. Właśnie dlatego go wybrałam i tak chętnie z nim spacerujemy :)

Awatar użytkownika
Kamilla36

Post autor: Kamilla36 »

Wszystko zależy od Twoich oczekiwań, ale ja polecam Cavoe Axo. Wózek ma designerski look, a przy tym jest bardzo praktyczny. Przy tak bogatym wyposażeniu jest też w bardzo atrakcyjnej cenie. Muszę przyznać, że nie sądziłam że taki wózek poradzi sobie chociażby w lesie, a naprawdę daje radę. Amortyzację ma bardzo dobrą!

https://mirapolnext.pl/zabawka-furby-hasbro-kolorowe-paski-a6119-p-3404.html

mała

Post autor: mała »

Masz rację,dobra amortyzacja to podstawa, ja na przykład mam x-landera z dobrą amortyzacją, poza tym wózek ślicznie wygląda i tak samo jak na początku. Ten producent ogólnie dobre te wózki robi, zanim go kupiłam zrobiłam rozeznanie i raczej wszyscy go chwalą

napełnianie butli co2 do napojów gazowanych warszawa

ODPOWIEDZ