Jak on mógł to zrobić?

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
Dorosława1968
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2019, 1:25

Jak on mógł to zrobić?

Post autor: Dorosława1968 »

Zupełnie nie rozumiem zachowania Durczoka. Zobaczcie tylko ten artykuł: https://begio.pl/kamil-durczok-przyznal-sie-do-podrobienia-zony-podpisu/. Jak mógł sfałszować podpis własnej żony? To okropne!

Awatar użytkownika
Helena_78
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:49

Re: Jak on mógł to zrobić?

Post autor: Helena_78 »

Widać, że Kamil Durczok ma w życiu aktualnie gorszy czas. Nałóg niestety często pokonuje zdrowy rozsądek. To przykre, że człowiek robi takie rzeczy.

Awatar użytkownika
Marcysia
Posty: 173
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:23

Re: Jak on mógł to zrobić?

Post autor: Marcysia »

Niestety uzależnienia robią swoje... ja akurat znam taka prywatna klinikę Medox w Nowym Modlinie gdzie od lat z powodzeniem zwalczaja roznego typu nalogi takie jak alkoholizm . Są profesjonalistami http://medox.org.pl/ więc jesli dostrzegacie problem u siebie lub osób ze swojego środowiska - nie można być biernym - trzeba działać.

Awatar użytkownika
disaja
Posty: 30
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:41

Re: Jak on mógł to zrobić?

Post autor: disaja »

Akurat pan Durczok nie jest dla mnie żadnym specjalnym wzorem, bo wiem, że ma problem z alkoholem. Nie wiem, czy sobie teraz poradził , ale takie osoby biznesu i reklamy jak on, nie powinny mieć problemów z leczeniem się w takich ośrodkach jak Forest . Dlatego dziwi mnie tak naprawdę, że niestety, ale tak postępuje.

pszczółka

Re: Jak on mógł to zrobić?

Post autor: pszczółka »

Nie ma co zadręczać się takimi pytaniami. Trzeba patrzeć w przyszłość i pomyśleć co można zrobić, żeby się z tym uporać. Pójscie na terapię to najskuteczniejsze rozwiązanie. W ośrodku terapii Forest wiedzą jak sobie radzić z ludźmi uzależnionymi, oferują również terapię dla par. Można do nich dzwonić 24/7 https://osrodek-uzaleznien.pl/

Polfabrykaty

ODPOWIEDZ