Gdzie naprawić pralkę w Krakowie?

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
Malina12
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2019, 9:55

Gdzie naprawić pralkę w Krakowie?

Post autor: Malina12 »

Szukasz firmy w Krakowie, która solidnie naprawi Twój sprzęt AGD? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z Pomoc AGD Kraków.pl. W tej firmie pracują sami profesjonaliści, którzy efektywnie naprawią Twoją pralkę lub zmywarkę.

kosy spalinowe flo

Awatar użytkownika
festir
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:45

Re: Gdzie naprawić pralkę w Krakowie?

Post autor: festir »

A kto teraz naprawia sprzęt AGD, chyba mało kto. Mi się spalił odkurzacz i nie będę naprawiać, bo kto wie czy więcej nie wydam na naprawę. A tak kupię nowy, nawet już sobie przejrzałam jaki i najbardziej kusi mnie bezprzewodowy pionowy https://topowe-agd.pl/odkurzacze/bezprzewodowe/ . Chociaż tutaj poczytałam wszystko dokłądnie o tych odkurzaczach.

Awatar użytkownika
Erna
Posty: 147
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

Re: Gdzie naprawić pralkę w Krakowie?

Post autor: Erna »

Poszukaj po opiniach jakieś rzetelne usługi. Albo może ktoś z najbliższych korzystał z takich usług i coś Ci tu doradzi. Spróbuj w ten sposób to rozwiązać.
Kto potrzebuje pomocy, zawsze jej przedtem potrzebował, cały, cały czas, a jedynie sobie tego nie uświadamiał.

Awatar użytkownika
ancymonek
Posty: 52
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:13

Re: Gdzie naprawić pralkę w Krakowie?

Post autor: ancymonek »

Choćbym chciał, to mojej pralki nie można naprawić, bo mam niewymienne łożysko i z powoli takiej głupoty muszę pralkę złomować. Zły jestem jak nie powiem co, ale i tak dobrze, że to jest pralka, a nie lodówka, bo z tym to na złomach problem jest. Patrzyłem na takie https://www.ceneo.pl/Pralki/Glebokosc:33_cm.htm pralki, ale na pewno wybiorę markę z wymiennym łożyskiem właśnie.

Awatar użytkownika
patysia
Posty: 124
Rejestracja: 23 mar 2019, 16:10

Re: Gdzie naprawić pralkę w Krakowie?

Post autor: patysia »

To co i jak pierzemy w naszej pralce też ma znaczenie na jej żywotność. Warto więc poczytać sobie artykuły takie jak https://www.restartagd.pl/pranie-butow- ... zpiecznie/ . Tam dowiesz się jakie buty można prać bezpiecznie w pralce? A które nie można prać, bo się zniszczą.

żeliwny grzejnik

Kammmzżka

Re: Gdzie naprawić pralkę w Krakowie?

Post autor: Kammmzżka »

W pierwszej kolejności trzeba zadać sobie pytanie czy naprawa w ogóle się opłaca. Może czas już na nową pralkę? Tutaj http://www.nixpol.pl/dom/rtzf/jaka-pral ... -domu.html zerknijcie sobie na fajny poradnik na temat pralek. Sprzęt po jakimś czasie się psuje i niestety trzeba się z tym pogodzić.

ODPOWIEDZ