Edukacja po liceum

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
samosia
Posty: 40
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:37

Edukacja po liceum

Post autor: samosia »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.

liszaj rumieniowaty leczenie

Awatar użytkownika
patysia
Posty: 124
Rejestracja: 23 mar 2019, 16:10

Re: Edukacja po liceum

Post autor: patysia »

No, na pewno takie rzeczy warto wiedzieć. Całe sedno tkwi jednak w tym jak zdamy egzaminy, dlatego trzeba się odpowiednio do nich przygotować. Możecie więc nawet skorzystać z korepetycji z matematyki https://matmadlaciebie.pl . Dzięki nim będziecie świetnie przygotowani do egzaminów każdego rodzaju.

Awatar użytkownika
Adela
Posty: 295
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:14

Re: Edukacja po liceum

Post autor: Adela »

Myślę, że na pewno warto się wtedy zapisać dodatkowo na jakiś kurs języka obcego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ansowanych znajdziecie ofertę kursu języka angielskiego, który organizuje Szkoła Językowa ProfiLingua. Jak wiadomo znajomość angielskiego na pewno się Wam w życiu przyda, więc polecam ;)

lowa buty sklep

Awatar użytkownika
ancymonek
Posty: 52
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:13

Re: Edukacja po liceum

Post autor: ancymonek »

Po liceum to raczej tylko studia, ale mam wrażenie, że każdy może mieć inne na to spojrzenie. My to jesteśmy przed szkołą średnią i na coś musimy się zdecydować. Dobrze, że ze strony https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... e-wnioskow wiemy, jak składać podania i wnioski.

Awatar użytkownika
illyda
Posty: 122
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:16

Re: Edukacja po liceum

Post autor: illyda »

Możliwości i ścieżek rozwoju jest bardzo bardzo dużo. Trzeba na spokojnie poczytać co możesz robić i się w tym rozwijać. Na przykład taki projektant ogródów praca jest bardzo ciekawa i wydaje się też dość przyjemna. Co ty na to?

https://mirapolnext.pl/gra-milionerzy-gang-slodziakow-p-17617.html

Awatar użytkownika
zocha
Posty: 58
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:26

Re: Edukacja po liceum

Post autor: zocha »

Możliwości jest bardzo dużo. Zastanów się co cię najbardziej interesuje i co lubisz robić. W końcu będziesz wykonywał ten zawód całe życie, więc musi ci się podobać. Ja się zdecydowałam na dziennikarstwo radiowo-telewizyjne na uczelni https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/dzienn ... lewizyjne/. Pierwszy rok mam już za sobą i jestem zachwycona tymi studiami.

prouro dla mężczyzn

Dyzia

Re: Edukacja po liceum

Post autor: Dyzia »

Ah ta edukacja po liceum. Niby wiem co chcę robić w życiu ale nie koniecznie przekłada się to na kierunek studiów. Ale warto próbować dlatego też złożyłam papiery także na zarządzanie w administracji publicznej studia bo jednak cały czas jakoś ciągnie mnie w kierunku ekonomii

plastik airbox trs gorny element

Awatar użytkownika
iza30
Posty: 109
Rejestracja: 20 paź 2019, 7:02

Re: Edukacja po liceum

Post autor: iza30 »

Moja córka jest w szkole średniej jeszcze zastanawia się w jakim kierunku pójdzie . Ale najpierw przed nią ważny egzamin dojrzałości w tym roku. Aby wspomóc jej naukę zamówiłam przez internet pomoce naukowe takie jak " Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki ... 11053.html . Posiada omówienie poszczególnych epok, a także istotnych utworów.

mucosolvan czy flegamina

Gośka

Re: Edukacja po liceum

Post autor: Gośka »

Hej! Moja córka przygotowuje się do egzaminu ósmoklasisty i ciągle ma problem z angielskim. W czasie pandemii wszelkie korepetycje są teraz prowadzone online, więc postanowiłam znaleźć dla niej jakieś inne pomoce naukowe. Trafiłam na https://www.pitagoras.edu.pl/. Czytałam dużo dobrych opinii, ale czy ktoś może korzystał i podzieli się swoimi doświadczeniami?

nystatyne bez recepty

łakniemy

Re: Edukacja po liceum

Post autor: łakniemy »

Na rynku pracy bardzo brakuje fachowców, dobrym wyjściem może okazać się np. kształcenie na technika instalacji energii odnawialnych - https://www.viessmann.edu.pl/ . To gotowy zawód a nauka podzielona jest na część teoretyczną i praktyczną, taki zawód ma przed sobą ogromną przyszłość. Tego rodzaju instalacji będzie przybywało a zarobki też powinny być bardzo przyzwoite.

leki obkurczające naczynia krwionośne

Zośśka

Re: Edukacja po liceum

Post autor: Zośśka »

Witam. Marzą mi się studia kraków https://www.ignatianum.edu.pl na prywatnej uczelni. Mają wysoki poziom i dobrą kadrę wykładowców. Planuję zdobyć tytuł magistra i zostać na studiach doktoranckich. Mam nadzieję, że od przyszłego roku nauka będzie już stacjonarna. Teraz jestem w ostatniej klasie liceum, więc będę się przygotowywać do matury.

Wikuś33

Re: Edukacja po liceum

Post autor: Wikuś33 »

Jeśli interesujesz się moda to polecam wybrać związany z tym kierunek, np. tutaj https://www.kreatywna.pl/styl-zycia/mod ... -o-szkole/ masz fajną publikację o szkole w Warszawie gdzie mozna rozwijać pasje związane z modą, projektowaniem itd.

ODPOWIEDZ