Dzień nauczyciela

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
Quin
Posty: 52
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:48

Dzień nauczyciela

Post autor: Quin »

Zastanawiamy się nad prezentem z okazji dnia nauczyciela. Z tego co sama czytałam to tutaj https://link.do/n5wRv , są fajne torby. Myślicie, że to dobry prezent?

Awatar użytkownika
klakier
Posty: 70
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:57

Re: Dzień nauczyciela

Post autor: klakier »

Nasze dzieciaki same zadecydowały co chcą kupić swojemu wychowawcy na prezent. I tak zdecydowali się na zakup perfum. Szukaliśmy chyba wszędzie jakiś dobrych i niedrogich perfum i tak znaleźliśmy na https://www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody_mes ... acoste.htm bardzo fajne i nie drogie perfumy. Na szczęście pan był zadowolony z takiego prezentu

Awatar użytkownika
Belami3
Posty: 49
Rejestracja: 06 cze 2019, 19:45

Re: Dzień nauczyciela

Post autor: Belami3 »

Według mnie z okazji dnia nauczyciela warto podarować coś przydatnego i funkcjonalnego, co może być wykorzystane na co dzień. To może być na przykład ładna i elegancka biżuteria - https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki Myślę, że każda nauczycielka będzie zadowolona z takiego prezentu.

Zośka

Re: Dzień nauczyciela

Post autor: Zośka »

Moja mama jest nauczycielką angielskiego w szkole, w której się uczę. Na dzień nauczyciela postanowiłam dokupić jej specjalny charms do jej bransoletki. Na stronie https://ekokarat.pl/pandora można znaleźć tego sporo. Ja wybrałam serce z grawerem, myślę, że to naprawdę świetny pomysł na prezent.

Awatar użytkownika
spamer
Posty: 201
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:40

Re: Dzień nauczyciela

Post autor: spamer »

Moje dzieci także w tych najmłodszych klasach bardzo hucznie obchodzą dzień nauczyciela i muszę przyznać, że wychodzi im to fajnie. Również i ja całkiem niedawno miałem okazję przeczytać fajny wpis https://whisbear.com/pl/blog/hnb-czyli- ... otrzebach/ o maluszkach które mają sporo większe potrzeby.

ODPOWIEDZ