Biuro tłumaczeń

Inne tematy, niekoniecznie związane z SEO.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 42
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:49

Biuro tłumaczeń

Post autor: heniutek »

Zaczynam się zastanawiać nad tym, które biuro tłumaczeń warto wybrać, gdzie do przetłumaczenia jest kilka dokumentów medycznych i biznesowych.

https://victoriavynn.com/produkt/mata-silikinowa/

Awatar użytkownika
irysek
Posty: 72
Rejestracja: 10 gru 2019, 20:39

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: irysek »

ja szukalem jakiejs firmy ktora przetlumaczy mi dokumenty samochodowe i znajomy polecil mi https://www.duplikatydowodow.pl/ bardzo fajni , rzetelni specjalisci

lornetka łódź

Awatar użytkownika
Adela
Posty: 295
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:14

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Adela »

A może zamiast korzystać ciągle z usług biura tłumaczeń, lepiej byłoby samemu nauczyć się języka i tłumaczyć sobie dokumenty? Widziałam, że firma Szkoła https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online organizuje nawet kursy języka chińskiego on-line. Co o tym sądzicie?

Tłumaczka1

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Tłumaczka1 »

Zapisanie się na kurs to na pewno dobry pomysł, ale na pewno nie jako alternatywa dla profesjonalnego tłumaczenia – ono obejmuje nie tylko wiedzę językową (która zresztą musi być na bardzo wysokim poziomie), ale też konieczność znajomości danej dziedziny i umiejętność takiego posługiwania się oboma językami, żeby przekaz przetłumaczonego tekstu był taki sam jak w przypadku treści wyjściowej. Wymaga to więc pracy specjalisty. Takie osoby (tłumacz angielsko polski, polsko-węgierski, włosko-polski i inni) można znaleźć w biurze tłumaczeń Skrivanek, które oferuje szeroki zakres usług tłumaczeniowych. Warto zajrzeć na stronę i zapoznać się z pełną ofertą.

https://mirapolnext.pl/telefon-htc-desire-620-lte-bialo-szary-p-7538.html

Aśka Wilk

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Aśka Wilk »

Też nie do końca wiedziałam czym rożnić się może tłumaczenie przysięgłe od zwykłego, moje wątpliwości rozwiał tekst https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... ego-,12824 Gdy losowo wybieramy tłumacza, nie znając jego specjalizacji bądź doświadczenia trudno ocenić jego jakość. Tym bardziej gdy tłumaczymy na język, którym się nie posługujemy, trudno wówczas samemu ocenić poprawność otrzymanego tekstu.

https://mirapolnext.pl/klocki-lego-21156-minecraft-bigfit-creeper-p-18860.html

Awatar użytkownika
spamer
Posty: 201
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:40

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: spamer »

Tak naprawdę jest całkiem sporo różnego rodzaju biur tłumaczeń i ja jestem zdania, że na pewno również warto jest korzystać z dobrych opcji. Jak dla mnie bardzo fajnym rozwiązaniem jest to, że poprzez stronę https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-medyczne/ mogłem bez problemu zlecić tłumaczenia medyczne.

krople na męty

Włodi

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Włodi »

W sumie korzystanie z usług biura tłumaczeń jest niezwykle ważne i ja także to najczęściej robię w przypadku tłumaczeń przysięgłych z niemieckiego. W takiej sytuacji wiem, że warto jest zajrzeć na stronę https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczen ... niemiecki/ gdzie na pewno znajdziemy dobrego tłumacza przysięgłego.

octenisept spray na gardło

ODPOWIEDZ