restauracja hinduska

Chcesz zbudować kampanię Google Ads i poznać tajniki Google Analytics? Dołącz do nas.
Franuś92311

restauracja hinduska

Post autor: Franuś92311 »

Hej, lubicie od czasu do czasu wybrać się do restauracji? Według mnie restauracja hinduska warszawa jana pawła jest naprawdę dobra, dlatego też warto wybrać się i posmakować trochę oryginalnych nieco egozytcznych smaków. Co sądzicie o próbowaniu kuchni orientalnej?

obuwie genetic sklep internetowy

Sławomir

Re: restauracja hinduska

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie dobrej restauracji z kuchnią japońską, to zdecydowanie mogę Wam polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam - https://www.poznan.sushiworld.pl/ . Są to restauracje prowadzone przez najlepszych Sushi Masterów, dzięki czemu możecie liczyć na niezapomniane smaki dań.

Fiduś

Re: restauracja hinduska

Post autor: Fiduś »

Każdy wybiera się do takiej restauracji jaka mu najbardziej odpowiada. A że dowiedziałam się, iż w Warszawie jest Restauracja U Wienawy to oczywiście musiałam do niej zajrzeć. Jak się okazało jest to jedyna taka restauracja w Polsce nawiązująca i daniami i wystrojem do historii Polski. Także mają tutaj spory wybór w trunkach idealnie dobranych do każdego dania.

Wiwuś

Re: restauracja hinduska

Post autor: Wiwuś »

Nie powiem bo taka restauracja może i jest jakimś rozwiązaniem. Dlatego też sama z czystej ciekawości chętnie bym się tam udała. Ale nie ma to jak dobra kuchnia tradycyjna. Dlatego też będąc w Warszawie szukałam takiej bardziej z tradycyjna kuchnią restauracji. I tak znalazłam Restaurację Akademia w której to serwują właśnie takie dania. Także koniecznie muszę się tam udać.

vitamin d nordic naturals

Baśka

Re: restauracja hinduska

Post autor: Baśka »

Każdy kto prowadzi własną restauracje musiał ją na początku dobrze wyposażyć. Ja jestem właśnie na tym etapie i szukam jakiś sprawdzonych miejsc, w których mogłabym dostać porządny sprzęt i urządzenia do kuchni. Potrzebne mi są profesjonalne okapy gastronomiczne i zastanawiam się, gdzie mogłabym je kupić. Macie jakiś pomysł?

www plus przedluz

ODPOWIEDZ