pomoc drogowa

Chcesz zbudować kampanię Google Ads i poznać tajniki Google Analytics? Dołącz do nas.
Izydoruś81

pomoc drogowa

Post autor: Izydoruś81 »

Hej, możecie mi powiedzieć która firma posiada w swoich usługach Pomoc Drogowa Wisła? Szukam kogoś profesjonalnego kto pomoże o każdej porze. Mam nadzieje, że polecicie mi jakąś firmę. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście z nimi styczności?

usuwanie brodawek

Awatar użytkownika
dziubek
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:29

Re: pomoc drogowa

Post autor: dziubek »

Myślę, że w tym zadaniu pomoże Wam pomoc drogowa 24h Katowice tanio i solidnie: http://pomoc-drogowa.katowice.pl/ . Zapoznajcie się koniecznie z ich ofertą. Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogową. Przyznam, że byłam z nich bardzo zadowolona.

ringosol spray

złość

Re: pomoc drogowa

Post autor: złość »

Wiadomo, że jak kolizja to i mnóstwo papierologi. Z mojej strony polecam tę stronę https://www.mfind.pl/akademia/abc-likwi ... owej-wzor/ , gdzie znaleźć można gotowe wzory pism, które będą konieczne podczas spisywania protokołu z wypadku

Awatar użytkownika
Adela
Posty: 295
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:14

Re: pomoc drogowa

Post autor: Adela »

A skoro już przy takich tematach jesteśmy - czy potrzebowaliście kiedyś pomocy drogowej i holowania za granicą? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://holowanie.zgorzelec.pl/holowanie-z-niemiec/ ofertę firmy, która świadczy na przykład usług holowania z Niemiec 24 godziny na dobę. Może ktoś z Was miał z nią wcześniej do czynienia?

ODPOWIEDZ