Strona 1 z 1

pozycjonowanie

: 30 sie 2021, 11:39
autor: okulka
U mnie na szczęście jeśli chodzi o pozycjonowanie czy ogólnie o reklamę internetową to mogłam się zgłosić do agencji https://marketingrzeszow.pl/ która działa na terenie mojego miasta. Dzięki temu tak naprawdę wszystko wiedzą co potrzeba i jak można uderzyć i do jakich grup klientów którzy by zainteresowali się naszym usługami.

Re: pozycjonowanie

: 31 sie 2021, 17:22
autor: spamer
Ja tak naprawdę jestem zwolennikiem pozycjonowania, ale tylko i wyłącznie takiego które przynosi zamierzone efekty. Najlepiej sam sprawdź również sytuacje kiedy zaczyna się pozycjonować stronę dewelopera. Jak dla mnie jest to jeszcze nowy temat ale muszę przyznać, że również sporo o nim czytam.

Re: pozycjonowanie

: 01 wrz 2021, 19:42
autor: boku
Jak szukacie wiedzy na temat pozycjonowania to warto czytać artykuły branżowe, ponieważ wiele z nich można się dowiedzieć. kliknij sobie w ten artykuł - mowa tu o pozycjonowaniu sklepu internetowego. Pozycjonowanie dla sklepu internetowego to jedno z kluczowych działań, które decyzuje o widoczności w sieci.

Re: pozycjonowanie

: 18 wrz 2021, 16:31
autor: papierówka
Ja poszłam w marketing szeptany, bo dla mnie jakoś taka forma reklamy najbardziej pasuje do mojej działalności. Nie ukrywam, że z początku miałam obawy jak to wszystko zostanie rozegrane no i się okazało, że przyniosło mi to sporo nowych klientów. Współpracuje ze mną agencja https://agencjawomm.pl/ która super realizuje poszczególne punkty z kampanii marketingowych.

Re: pozycjonowanie

: 18 paź 2021, 15:00
autor: romuś
Ja zamiast pozycjonowania poleciłbym przetestować szeptankę, którą realizowała dla mnie agencja http://marketingszeptany.com.pl/ . Dzięki tej technice, docierali dyskretnie do klientów budując zainteresowanie moją ofertą, bez zwracania na to uwagi konkurencji. Dzięki temu to potencjalny klient szukał mojej oferty, co zmienia sytuację negocjacyjną.