Strona 1 z 1

otwarcie własnego sklepu online

: 30 sie 2021, 10:55
autor: gość
Planuje otworzyć sklep online z kilkoma rzeczami wysokiej jakisci.
Nie mam o tym bladego pojęcia.
Dlatego mam pytania:
Na co zwrócić uwagę?
Jak wyglada kwestia prawna z regulaminem?
Czy iść w szablony czy zlecić komuś zrobienie strony od podstaw? Nie prowadziłam jeszcze sklepu online tak wiec licze na to, ze forumowicze mi tutaj doradzicie co robic oraz jak to ogarnąć.

Re: otwarcie własnego sklepu online

: 30 sie 2021, 11:14
autor: papierówka
Bardzo fajnie, że zdecydowałaś się na otworzenie własnego biznesu. Zawsze to lepiej jest pracować dla siebie niż u kogoś. Wiem to po sobie :) Pamiętaj, że bardzo ważna jest reklama. Bez niej nie będziesz się rozwijać i zdobywać nowych zamówień. Możesz tutaj zgłosić się do agencji https://marketinggdansk.pl/ która odpowiednio doradzi Ci w kwestii marketingu internetowego.

Re: otwarcie własnego sklepu online

: 18 wrz 2021, 16:46
autor: okulka
No właśnie, w biznesie trzeba pamiętać o reklamie w którą tak naprawdę warto inwestować już od samego początku. U mnie nie ukrywam, że współpracuję z agencją http://szepczemy.pl/ która już ma lata doświadczenia na rynku i dzięki której nie muszę się martwić o ilość zapytań ofertowych czy ogólnie zainteresowania klientów moją ofertą.

Re: otwarcie własnego sklepu online

: 22 wrz 2021, 12:08
autor: Władysław
Dzisiaj faktycznie handel internetowy znacząco się rozwija, więc czuję, że jak najbardziej warto wpasować się w ten trend. Jeśli nie wiecie, jakie rozwiązania mogłyby być dla Was korzystne, to na pewno warto byłoby zajrzeć do https://www.cstore.pl/blog/sprzedaz-b2b ... andel-b2b/ i zainteresować się tego typu systemami. Czuję, że w ten sposób będziecie w stanie o wiele lepiej poradzić sobie z tym tematem.

Re: otwarcie własnego sklepu online

: 30 wrz 2021, 21:27
autor: Robuś
Samo założenie sklepu internetowego raczej trudne nie jest i można to zrobić w kilka chwil. ja za to jestem zdania, ze bardzo fajnie na stronie https://taxology.co/pl/co-to-jest-sku-i-asin/ została opisana kwestia kodów SKU i ASIN. Kiedy właśnie chcemy prowadzić taki biznes, to moim zdaniem taką wiedze warto jest mieć.

Re: otwarcie własnego sklepu online

: 25 paź 2021, 18:58
autor: Bartłomiej31
Jak często robicie zakupy w sklepach internetowych? Zdecydowanie chciałbym Wam polecić bardzo interesujący artykuł na stronie https://ohmedia.pl/zwroty-i-wyplaty-co-nalezy-wiedziec/ , w którym dowiecie się coś więcej o płatnościach internetowych. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.